Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/ lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ lányok! Szerintetek érdemes lenne ebbe energiát ölni? Többi lent

Figyelt kérdés
A közelmúltban volt két rövidebb kapcsolatom fiatalabb lánnyal, de mindkettő számomra semmit mondó indokokkal szakitotta meg a jól induló kapcsolatot. Jelenleg is van egy, aki szeretne találkozni velem, de nem tudom hogy ugorjak-e bele a dologba, tartok tőle hogy ugyanez lesz a vége.
2016. máj. 22. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem probáld meg, nem lehet általánositani ezen a téren.

sok sikert!!!

2016. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad egy uj kapcsolat lehetőségét elrontani a múlt sebeivel :)

Mindenkinek meg kell adni az esélyt, de nyitott szemmel :)

Hajra, szurkolok neked :)

2016. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már idáig eljutottatok egy esélyt mindenképpen megér. Ha nem próbálod meg se később meg fog ölni a "mi lett volna ha.." :)
2016. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat! Talán érdemes, eldöntöm még!
2016. máj. 22. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megpróbálni... Sosem lehet tudni, h mit hoznak a dolgok. Lehet, h életed párját szalasztanád el, ha nem tennéd. De azért járj nyitott szemmel, és figyelj a részletekre! Sok sikert hozzá!
2016. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!