Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, mit jelent az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit jelent az, hogy 'nem akartok MÉG elélvezni', amikor a szex már vagy 15-20 perce tart, és a csaj is elélvezett már többször?

Figyelt kérdés
Ma szexeltem egy régi barátommal, és többször megállt szex közben (a legrosszabbkor amúgy) és orális szexnél is megkért, h álljak meg, és hát amikor már sokadszorra is előfordult, akkor megkérdeztem, hogy miért kell megállni, azt mondta, h nem akar még elmenni. MIÉRT? Nem az lenne a szex lényege, hogy mindenki kielégüljön?
2016. máj. 22. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
de, az a lényeg hogy mindenki kielégüljön, csak tovább akarta huzni a szexet, nem akart pár perc alatt elélvezni.
2016. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Amint elmegy a srác, lekonyul, és nem lesz már olyan "élvezetes" :D
2016. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
hát a jó szex nagyon nem arrol szol hogy a végén kieelégülj aztán ennyi
2016. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Erre jó az orgazmus kontroll meg a multiorgazmus.


A srác azért nem akar még elélvezni, mert ha tovább nyújtja nagyobbat élvez. Ennek egy kezdetleges formáját csinálja, megáll amikor túl közel jut.


Az orgazmus kontroll fejlettebb verziója, hogy használja a fókuszát (hova figyel) és a PC izmait, ráfeszít vagy ellazít - ezzel szinte bármeddig lehet húzni.


Az általam ismert legjobb forma pedig a multiorgazmus. Amikor én elélvezek, akkor tudok dönteni, hogy spriccelek-e vagy sem. Orgazmusom mindenképp van, de ha nem spriccelek még, akkor nem kókad le és korlátlanul tudom tovább folytatni. Azért haladóbb az előzőeknél, mert ott mindenképp meg kell állnod az élvezés előtt közvetlenül - ami ráadásul egy idő után tud kellemetlen is lenni - azaz egy csúcspontnál feljebb nem kerülsz. Amikor meg elélvezel, akkor feljebb mész és onnan indítod a következő csúcstámadást, ami lehet megint spriccelés nélküli és ez a végtelenségig (amíg kedved van) folytatható.


A másik kérdésedre pedig a válasz, hogy kielégülés és kielégülés között is van különbség. Bizony ha csak 1x élvezek el és gyorsan spriccelek, akkor baromira kielégületlen maradok fizikai és szellemi szinten is. 8-10 orgazmus (spricc nélkül) és 1 normál spriccelős orgazmus után pedig pihegek az ágyon, h ez de marha jó volt. Szóval nem minden kielégülés egyenértékű.


Ha kíváncsi vagy még másra, írj privit.


28/F

2016. máj. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti,hogy szerencsés vagy és irigy vagyok. Azért,mert rendesen kiélvezi a szexet és nem elég neki egy 10perces menet. Bocs nőként válaszoltam,mert levágós még nekem is. Sőt,ezt tartom normálisnak.
2016. máj. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokáig szeretem húzni, a szexet nem az utolsó pillanatért csinálom :P

Én pl miután elmentem eléggé fáradt leszek, van amikor el sem akarok menni inkább, mert nem akarok kidőlni...de maga az aktus sok élvezetet ad, nem feltétlen az orgazmus a cél...


Legjobban talán az evésen tudnám bemutatni...azért eszel, hogy jól laksz, de közben szereted élvezni az ízeket...na az aktus közben is élvezed magát az aktust és nem feltétlen az orgazmus a cél...nagy eséllyel az lesz a vége, de közben is élvezni kell az együttlétet, legalábbis én szeretem kiélvezni és nem feltétlen az orgazmus a cél...


23F

2016. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nalam pl baromira nem az a lenyeg a szexben h elelvezzek... :O

Az ugy eleg gaz lenne ha ez lenne a cel..

30F

2016. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!