Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek van cici fétise? Szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van cici fétise? Szeretitek a nagy melleket?

Figyelt kérdés

Csak szerintem dob sokat egy lányon, és számit az ágyban hogy szép nagy kerek mellei vannak?

Nekem 3barátnőm volt eddig, az első kettőnek nagyon kicsi volt a melle, talán 75/a-b méret. Nem volt rossz velük a szex,de nem is az az aztak***va érzés sem az extázis, szimplán jó volt. És nem akartam őket megbántani mert amugy szép lányok voltak de na...

A harmadik barátnőm viszont főnyeremény vékony és nagy a melle D-s és Érdekelne hogy más is igy van-e ezzel hogy a nagy mellek a gyengéi?*.* egyébként engem a fenék nem is annyira érdekel.



2016. máj. 23. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

nem tudom nektek mivel jobb a nagy mell egy 75B-nél, de egészségetekre. Én nekem valahogy jobban tetszik az ilyen 75-80B. Nem túl nagy, számomra nem is kicsi, pont ideális.


Ízlések és pofonok.

2016. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
A nagy mell az nálam alap - deszkák nem érdekelnek!
2016. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1es az nem mell hanem szúnyogcsipés.

Nem szexi egyszerűen felesleges hogy ott van. Egy normál mell C-nél kezdődik onnantol meg eta *-*

igazábol nekem a kicsivel se vilt bajom addig, amig nem szexeltem nagy mellű lánnyal hát azt kell mondanom teljesen más 10/10

már attól elélvezel ha csak meztelenül látod ez a nem mindegy kismellel meg nem lehet ezt a reakciot elérni

2016. máj. 23. 20:57
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem 45 éve van :)

Nálam D-nél kezdődik a kosárméret.

2016. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
A páromé 85C-s imádom őket:)
2016. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Én is pont ugyanígy vagyok ahogy leírtad, a mostani 3. barátnőmnek szép nagy és a régieknek kicsi volt és annyira király!!! :D


Erre vártam már évek óta és végre megkaptam :D


Élvezd ki minden négyzetcentiméterét! :D

2016. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Változó,hogy kinek mi tetszik, párom imádja,hogy D kosaras vagyok, meg tényleg sokaknak bejön, de van olyan férfi ismerősöm is aki a pici cicis lányokat hajtja és mindig kis mellű barátnői voltak,ez az ideálja. :D Kinek ez,kinek az. :)
2016. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

na majd akkor tudod értékelni a kicsit mikor 40 év utan meg 2 gyerek után lóg mint allat

nem ugy mint egy kissebb feszes

sok sikert hozzá

a legtöbb iidődet életedben lógó mellek mellett fogod eltölteni

mig én mindig feszes cickók közt

ha ez kell

2016. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

mint írtam kérdező, ízlések és pofonok.


Nekem az első csaj aki elvette a szüzességem egy elég telt keblű nő volt nem tudom milyen méret. Aztán jött egy 80C-s barátnő, most meg itt a 80B-s és nekem vele a legélvezetesebb. Mármint a 80B-s úgy szerintem a legizgatóbb legalábbis nekem.


Nem lehet általánosítani, ez egy hülyeség. Egyik csoportnak a nagy mell másiknak a kisebb jön be. Én utóbbi vagyok, de elfogadom az előbbit is.

2016. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8as elég nagy butaságot írtál remélem tudod.

Tévhit hogy minden nagy mell lógni fog/vagy log ezzel csak a kismellű lànyok vigasztalják magukat

láttam kismellű nőt akinek lógott. csunya volt lapos kicsi és lógós szoval nem ezen múlik inkább genetika vagy hizás/fogyás eredménye.

2016. máj. 23. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!