Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok hogyan szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szepkekszemufiu kérdése:

Lanyok hogyan szeretitek a cici simogatast? Ugy ertem hogy ne legyen sem durva sem kapkodo vagy ilyesmi? Esetleg a tehnikajat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha durván vagy kapkodva csinálod, az már nem minősül simogatásnak.
2014. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igy van de meg mindig nem jot felelet
2014. júl. 14. 09:59
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Először legyen gyengéd, finom és érzéki. Lassú, finom mozdulatok, apró körkörös simogatás, cirógatás érzéki puszikkal majd váljon vadabbá.....váltsa ezt fel heves csók, szívogassa, finoman harapdálja, morzsolgassa a bimbót az ujjaival, esetenként csipkedheti, bukjon rá és vadul szopogassa.....én így szeretem, már a látvány is felizgat, hát még az érzés.:)
2014. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez mar valasz! koszonom!
2014. júl. 14. 10:09
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem szeretem, elég idegesítõ számomra.
2014. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ertem, mas ?
2014. júl. 14. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:
engem is idegesít
2014. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én szeretem,egyet értek a 2. válaszolóval :)
2014. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én mellbimbóm nagyon érzékeny és nem vagyok oda a morzsolgatásért, apró,ingerlő mozdulatokért. Én a tenyérrel, ujjbeggyel körkörösen vagy fel-le dörzsölgetést, simogatást szeretem, a nyalogatást és ha vadul, érzékien szopják, szívják. Közben néha meg lehet állni csókolózni, vagy menet közben lehet ujjazni odalenn....
2014. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!