Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dacból szex? Ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dacból szex? Ez mennyire abnormális? Veletek előfordult már?

Figyelt kérdés

Ha kiborít valamivel az adott ember(akibe jelen esetben szerelmes vagyok,de bonyolult), akkor valamiért fogom magam és szexelek valaki mással. Nem tudom miért csinálom ezt, de augusztus óta, már 3 emberrel szexeltem csak azért, mert megbántott. Vagy lenyomta az önbecsülésemet.És igazából,volt,hogy csak neki akartam ezzel fájdalmat okozni (sikerült is,nem volt jó érzés),de legtöbbször meg sem tudja. Akkor meg mi értelme? Nem értem magamat.

19/L



2016. máj. 24. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert legbelül még gyerek vagy.
2016. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalon vagyok. Velem szexeltek, mert megbántották és velem állt bosszút az illetőn.

Többször előfordult. Én meghalgattam, megértettem a gondját, vigasztaltam és persze szexeltünk. F.

2016. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem csak neked megalázó de a másik félnek is.-

Velem ne dacból legye együtt,hanem mert kíván.

2016. máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A viselkedésed okaként azt írtad, hogy "mert megbántott".


Ha valaki azt kérdezné, hogy a mi a CÉLOD azzal, hogy ilyenkor szexelsz valaki mással, azt hogyan fogalmaznád meg?

2016. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vagy tisztában a saját cselekményeid okaival, érdemes felkeresni egy szakembert.
2016. máj. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha élvezted akkor semmi nincs benne. Vedd úgy, hogy szexeltél egy jót és kész.


N.

2016. máj. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha nem erzed magadnak a felelosnek a tetteidert, vagy nem tudsz uralkodni rajtuk, akkor keress fel egy szakembert.


Egyebkent rendben van, csak kezdj el penzt kerni erte, hiszen az vagy. Egy patkany.


Nem erdemled meg a ferfit, ha kiderul neked veged.

2016. máj. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Élvezd az életet és ennyi. Ne gondold túl. Ha ilyen előfordul, akkor koncentrálj a testedre és élvezd.


N.

2016. máj. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz, és gyerekes viselkedés! Bár mondjuk látom, méz csak 19 vagy, mit is válhatnak tőled. Ennyit tudsz! Reménykedj, h majd kinövöd!
2016. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes lennél nem lennél képes mással legeküdni. Tehát nem vagy szerelmes, szerintem ne okozz neki fájdalmat vagy ne így, ez a saját szegénységi bizonyítványod is..

Ha nem vagy boldog egy kapcsolatban szakíts. még mindig jobb mint r**ancot csinálj magadból. Ez nem normális dolog.

2016. máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!