Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az abnormális ha én szex után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az abnormális ha én szex után együtt maradok a nővel?

Figyelt kérdés
Itt mindenki azt hiszi hogy rossz a szex az első randin? Legalább 4-szer volt hogy szórakozóhelyen felszedtem csajt, 2 óra múlva már a lakáson voltunk, de az ilyet (ha jól feltz) mindig vissza is hívtam, utána mentünk kultúrkirándulni...

2012. febr. 26. 10:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
aha. Csak a normális pasik többsége sgy ilyan könnyű nőcskét nem tart meg komoly kapcsolatra
2012. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Aha csak Magyarországon a nők 35% alacsony szexuális érdeklődésű, valahogy csak kell védekezni ellenük!!
2012. febr. 26. 10:29
 3/30 anonim ***** válasza:
73%

aki az első két órában belemegy a szexbe, az sem biztos, hogy magas szexuális érdeklődésű...

az ilyenek nagy részének az hiányzik, hogy valaki végre felszedje, törődjön vele, szóval csak lelki sérült.

egy férfi soha nem jön rá, mikor imitálja az orgazmust egy nő és mikor nem.

2012. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hja ez mondjuk igaz mert mindketten pichs részegek voltunk alig tudtuk kezelni a mobiltelefont. Én akkor mentem csak szórakozóhelyre ha nagyon frusztrált és szomorú voltam és ittam.
2012. febr. 26. 10:36
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

XD most nagyon vicceset mondtál kérdező. Én nem voltam már szűz mikor összejöttem a párommal, mégsem feküdtem le vele az első éjszaka. És akkor most én alacsony szexuáűlis érdeklődésű vagyok?? Elmondanám h mióta megvolt azóta Állandóan csináljuk és sok dolgot ki is próbáltunk. És 2 éve vagyunk 1ütt. Na ezt kapd ki. Akit nem lehet már első este megdönteni az még nem lesz prűd, csak egyszerűen nem teszi szét a lábát bárkinek.

De ha neked jobban kellenek az ilyen kis könnyű nőcskék hát egészségedre

2012. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő 2 óra múlva szexel Veled (előtte ismeretlenül) akkor ezt máskor is megteszi.

Ha ilyen nőkre van szükséged, akkor rajta!

2012. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Úgy értettem, hogy máskor - másokkal is megteszi...
2012. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
De hát nem értitek? Most mondom hogy volt olyan csaj akivel ez után majdnem 3 évig jártam... Akivel meg normális körülmények között jöttem össze az prűd volt, vagy egy év múlva már a halálos ellenségem lett...
2012. febr. 26. 10:43
 9/30 anonim ***** válasza:
26%
Én is joban tisztelem azokat a nőket, akik azonnal lefekszenek velem. Utálom a prűdeket, a koros szüzeket, a felgmákat (annyira nagyképű, ohgy visszataszító - nem nőises tulajdonság - és ezért senkinek nincs kedve megdugni). És szerintem ha egy nőt senki nem akar megdugni, az a legnagyobb szégyen. Egy nő legyen vonzó.
2012. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
remélem azért óvszert szoktál használni ha ilyen nőkkel/lányokkal jösz össze... ki tudja hogy mit kapsz/adsz...
2012. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!