Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők és férfiak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők és férfiak akik bevállalják a szexkapcsolatot, lelkileg erősek vagy gyengék?

Figyelt kérdés

Jelen vannak itt érzelmek,vagy teljesen rejtve,illetve nincs is érzelem,vagy félnek a csalódástól?

Vagy ez csupán nyers szex?

Írjatok,mert el sem tudom ezt képzelni.-ha nem titok kort nemet is.



2016. máj. 24. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát aki gyengeségből választja ezt a felállást úgy sem fogja bevallani.

Nekem férfiként azért felel meg mert még nem voltam szerelmes',nem találtam meg az igazit talán,szexelni meg jó és ha a másik fél is így érez- miért ne?

Nem vagyok lelkizős típus,de néha jól esik ha bújik a partnerem például,de amúgy tényleg elég keményen a szexről szól ez az egész. 32F.

2016. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Igénytelenek.
2016. máj. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkabb elkeseredettsegbol vallaljak be.
2016. máj. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egyik sem. Inkább érzelmileg fejletlenek, és/vagy félnek felelősséget vállalni a másik iránt.
2016. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 icu75 ***** válasza:
41%
Nekem fiatalabb koromban voltak hosszabb távú szexkapcsolataim. Egy nagy csalódás után nem kívántam senkivel lelki kapcsolatot,de a testi igényeim megvoltak. Nem kell hozzá se erősnek se gyengének lenni lelkileg szerintem. Mondjuk nőként az kell hogy racionális legyél és erős érzelmi kötődés nélkül is tudd élvezni a szexet. Ha kérdeznél még ezzel kapcsolatban,írj nyugodtan privátot(csak a kérdező!)
2016. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Én bevallom ,most lett vége egy kapcsolatomnak,nagyon szerettem az illetőt, talàn még most is,de egy nagy csalódàs lett a vége. És köszönöm most nem vàgyom megint ilyenre ,inkàbb szexelek,kiélem a vâgyaim ameddig lehet,és jól érzem magam. Ennyi. Lehet ,hogy gyenge vagyok,de nem érdekel. Nincs szükségem most egyenlőre komolyabb kapcsolatra,jó ìgy egyedül,legalàbb senki nem néz hülyének. L/25
2016. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sok szexkapcsolatban az egyik fél nagyon odavan a másikért, komoly kapcsolatra nem tudja megszerezni, így bevállalja vele a szexkapcsolatot.
2016. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem nézek le senkit ez miatt,akinek van csak szexre valakije.Magánügye.Ennek szerintem nincs köze a lelkileg erős vagy gyenge dologhoz.Szereti a szexet és ennyi.
2016. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem sosem leszek ilyenre képes, de egy komolyabb szerelmi csalódás, szakítás után az igények azért megmaradtak. Aztán összekaptam magam (szerelmi bánat idejében semmiképp se vállalj szexkapcsolatot!) Nem találtam azóta olyan fiút akire társként tudnék tekinteni, viszont tartok fent szexkapcsolatot egy sráccal, ő sem akar többet, én sem. El tudunk dumálgatni mint ismerősök, elvagyunk aztán mindenki megy a kis dolgára. Egyszerű, tiszta sor az egész. Benne nem csalódnék, mert nem is arra építettünk, hogy pár legyünk. Ha meg a szex jó, és nem bántunk vele senkit akkor miért is ne csináljuk?

21/L

2016. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
Gyengék, nem többek egy szimpla ingyen kur**nál.
2016. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!