Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobban tenném ha nem kezdenék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban tenném ha nem kezdenék ilyen hülyékkel?

Figyelt kérdés

A barátom igazi nőcsábász volt, és egy csaj el akarta hódítani. Mivel tudtam a barátom egy idióta, inkább a lányra próbáltam hatni. Megmondtam neki, ne akarjon összejönni a barátommal, mert úgyse marad vele, mert nem tudja kielégíteni a barátom igényeit, és ott maradok én is meg a barátom is szinglin tök fölöslegesen.

De a csajszi persze nem foglalkozott velem, elhódította, és szét is mentek 2 hét alatt - a barátom ugyanis a pisi-kaki szex függője.

De én meg nem jövök újra össze a barátommal. Megmondtam neki előre, úgyse talál másik nőt aki kielégíti az igényeit, és ha elhagy mert hagyja hogy hajtsa a vére, akkor annyi volt a jó világának. Így is járt.


2016. máj. 25. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha téged a pisp-kaki érdekel..., akkot folytasd csak
2016. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már vége az iskolának?
2016. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint most szingli vagy és benne vagy pisi-kaki szexben? WIN! ;-)
2016. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bar a sz.rban-h.gyban nem az en kedvenc dolgom, de akkor is felhagynek az ilyen alakokkal!


Szerintem, jobb lenne (ha meg akarsz allapodni), ha eleve olyanokkal kezdenel, akik hasonlo gondolkodasuak.


Ha mar tudod, hogy a fiu felredugaszol, akkor hiaba vered magad. Az olyat alapbol keruld el. Nehogy meg te kerd mar a luvnyat meg, hogy te ossze a labat!

2016. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most megerősítést vársz hogy te mennyire 'megdemondtad'? Mert ez a kérdés tök fölösleges már ne haragudj.
2016. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jobban tennéd ha várnál mielőtt bejezed a nagycsoportot az ovodában
2016. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne gondold, hogy olyan kevés csajnak jön be ez a dolog. Volt olyan, hogy előbb dobta fel a csaj, mint én.
2016. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!