Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok menyire fogatok ell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok menyire fogatok ell tanácsokat? Az idősebb Férfiaktol 50. Kort is irjatok kőszi.

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 16:02
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%
Én ugyan fiú vagyok, de biztos nem fogadnék el olyantól tanácsot, akinek rosszabb a helyesírása mint nekem.
2016. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Amúgy meg miért kéne tanácsot elfogadnom bárkitől? A tanácsot kérni szokták, nem? Aki kéri, az meg nyilván olyantól kéri, akitől el is fogadja.

Például divattanácsokat nem kérek a nagymamámtól, de a főzéssel kapcsolatban meg csak hozzá fordulok.

Szexuális téren nincs szükségem tanácsokra, úgy érzem.

2016. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
nézd lehet hogy a helyes irásom nem tőkéletes és magyarbol 2 es voltam de villanyszerelő a szakmám és ha te megszereled a villanyt helyetem akkor gratulálok meny tanárnak ha ilyen okos vagy kősz azért
2016. máj. 25. 16:08
 4/49 October15 ***** válasza:
61%

WOW villanyszerelő a szakmád.. XD Nincs azzal gond de mondjuk én nem dicsekednék vele. :D

Egy világ fog benned összeomlani de: faterom könyvkötő, mégis filmnyomóként dolgozik, tud festeni és ha arról van szó villanyt szerelni is csak fázisvilla [v mi a retek] kérdése. :D


Én nem tudok villanyt szerelni, festeni, vagy szitálni [nem a porcukrot, egy fém / műanyag festési technika] viszont megtudom fizetni azt aki igen.. és mellé még nem is voltam kettes a saját anyanyelvemből.

2016. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
40 éve tanultam de nem igazán ez érdekelt és szerintem nektek is van olyan tantárgy ami nem kőt le 2 a vizsga viszont a szakmámat meg szeretem és szerintem ez a lényeg majd 50 évesen ha elmondhatod magadrol hogy 31 évet a szakmádban dolgozol akor lehet véleményt nyilvánitani kőszi
2016. máj. 25. 16:16
 6/49 October15 ***** válasza:
72%

Egyébként nem 50 évesen te mit is akarsz "szexualitás" témakörben "lányoktól" ha szabad megkérdeznem?:)


Nyilatkozz kérlek büntetőjogi felelősséged teljes tudatában.. :)

2016. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
52%
ha ugy érzem hogy jó a tanács és hasznomra válik akkor szívesen meghalgatom. válaszolva a kérdésedre.
2016. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 October15 ***** válasza:

40 éve tanultad a saját anyanyelved? Akkor most valami cigány dialektust beszélsz vagy mi?:D


Majd ha az életedből 1 percnél több időt csesztél el a tanulásra és művelődésre akkor lehet véleményt nyilvánítani. Kösz.

2016. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
ugy itélkezni hogy nem tudsz rolam semit az a nagy képűség
2016. máj. 25. 16:20
 10/49 anonim ***** válasza:
semennyire
2016. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!