Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 év fölötti férfiak válaszát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év fölötti férfiak válaszát várom, akinek eddig nem volt szerencséje a lányokkal?

Figyelt kérdés
Akár olyanok akiknek még nem is volt sosem barátnője, de azért ezen szeretne változtatni. Kicsit mesélnétek nekem arról, hogy hogyan milyen formában próbálkoztatok, és milyen kudarcok értek titeket? Merre felé éltek az országban? Mit gondoltok, mi a sikertelenségetek oka? Akár privátban is írhattok...
2016. máj. 27. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Akinek volt barátnője csak vakvágányra futott az nem is érdekes?:)
2016. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szakdolgozathoz kell, statisztikához, vagy mihez?
2016. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak 22 vagyok, és 21 évesen lett barátnőm, de ha nem változtattam volna magamon 2 éve, akkor valószínűleg szüzen haltam volna meg. Az volt velem alegnagyobb baj, hogy rettenetesen önbizalomhiányos voltam, nem tudtam és nem is mertem lányokkal beszélni. Aztán valahogy rávettem magam az ismerkedésre és egy éven belül lett barátnőm.

Igaz, nem az a korosztály vagyok mint akihez szól a kérdés, de azért a semminél jobb ez is

2016. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont. Bátorság. Engem 10-bóé kb 8 lány elküld a fenébe. De a maradék kettő nagyon jó.

Merni kell odamenni, dumálni velük, stb.

2016. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általános és középiskolában próbálkoztam főleg.

Minden egyes ilyenből csak elutasítást kaptam, így középiskola végére már nem is próbálkoztam.


Ettől függetlenül 2 barátnőm volt. Mindegyik az ő kezdeményezésükkel kezdődött.

Az első igazából csak azt akarta, hogy valaki vegye már el neki a szüzességét. (Ezt nem velem élte meg, mivel én különösebben nem éreztem vonzalmat, így hamar el is halt a dolog.)

A második lány amolyan igazi szerelem első látásra volt. (Ez közvetlen a középiskola után.) Aztán kiderült, hogy gyakorlatilag csak kihasználta az érzelmeimet, amíg az előző 5 éves kapcsolatában "szünet" volt. (Elmondása szerint azért, mert a ritka bunkó, semmibevevő alak volt.) Aztán amikor a kis lelke megnyugodott mellettem, már szaladt is vissza a "lovaghoz". Mindezt a tipikus "túl jó vagy hozzám" lekoptatós dumával...


Fogalmam sincs mi lehet a kudarcaim oka.

Sosem voltam tiszteletlen, odafigyelő és törődő embernek tartom magam, amit már ismerősök és ismeretlenek is visszaigazoltak.


A fenti kis történet után az egyetemen már nem is próbálkoztam. A felesleges energiámat inkább abba fektetem, amit/amiket szeretek csinálni. Így viszonylag kiegyensúlyozott vagyok. Néha persze rám tör a rohadt-deegyedülvagyok-magány érzés, de ilyenkor igyekszem mással foglalkozni.

De azt mindenesetre eldöntöttem, hogy pofonokért nem fogok önként jelentkezni.


És nem tudom miért lenne releváns, de Gy-M-S megyében lakom.


27/F

2016. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Sosem voltam tiszteletlen, odafigyelő és törődő embernek tartom magam, amit már ismerősök és ismeretlenek is visszaigazoltak."


Itt a válasz.

Nem vagy képes normálisan kifejezni a szexualitásodat ezért vagy láthatatlan a csajok számára. Nem pitizni meg nyákadzani kell nekik hanem tudatosítani hogy te férfi vagy akinek igényei vannak és ha ezt nem hajlandóak teljesíteni, akkor mehetnek a francba mert a kapcsolatban te vagy a legfontosabb nem a csaj.

Az a tahó akivel "szünetet" (ez is mi már, most vagy van kapcsolat vagy nincs) tartott, tudta ezt. Ezért is nent vissza hozzá és ezért került mél te szopó ágra.

2016. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy nem veszi be a gyomrod a keserű valóságot. Nem baj legyél csak ez a kedves jó fiúcska.
2016. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!