Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a fiúkról akiknek "túl" vaskos a péniszük?

Figyelt kérdés
Itt mindenki a hosszról kérdez, de vastagság is létezik a világon. Előny/hátrány? Okozott már kellemetlenséget? Esetleg szakítottatok már emiatt, vagy mondjuk egy éjszakás kalandból emiatt nem lett hosszabb dolog?

2016. máj. 27. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem hogy a páromnak nagy, és a vastagsága is tetszik :D

szopásnál nem a legjobb, de már hozzászoktam

és nagyon jo vele a szex :)

2016. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az én vagyok.
2016. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnêk egy ilyen férfit,azt szeretem,ha vastag. L/25
2016. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, a kérdezőnek milyen?
2016. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban a hosszról beszélnek inkább, pedig a vastagság fontosabb! A hosszú és vékony pl. nem sok élvezetet nyújt. Ha vaskos, akkor viszont akkor is nagy élvezetet tud okozni, ha nem túl hosszú...

Nem hinném, hogy létezik nő, aki amiatt szakított pasival, hogy túl vaskos volt neki.

2016. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!