Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás szex tilos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás szex tilos a nőknek! Mit gondoltok a Lakat-Kulcs hasonlatról?

Figyelt kérdés

"Ha egy kulcs minden lakatot kinyit, az egy jó kulcs. Ha viszont egy lakatot minden kulcs nyit, az egy nem jó lakat."

Ez magyarázza a legjobban a férfiak és nők szexkapcsolatait, ugyanis a nőknél sokkal jobban elítélik és lenézik az egyéjszakás szexet, míg a férfiaknál ez dicsőség, illetve nem gond.

De ez azért is van így mert egy nő (akárhogy is néz ki) bármikor talál férfit szexre, viszont egy férfinak nehezebb feladat.

Én egyet értek a fenti állitással, mert szerintem egy nő annál értékesebb minél nehezebb megszerezni. Ti mit gondoltok erről?

Nő vagyok, 21éves



2016. máj. 26. 13:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
18%

"Én egyet értek a fenti állitással, mert szerintem egy nő annál értékesebb minél nehezebb megszerezni."


Csatlakozom a véleményedhez.

2016. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy a nő a hegyező, a férfi meg a cerka, ami minden hegyezés után egyre használhatatlanabbá válik, míg a hegyezőnk semmi baja nem lesz. Ez se lenne helytálló, mert emberekről van szó, önálló döntésekkel, véleményekkel és akarattal, nem pedig tárgyakról lol.
2016. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
75%

Ez nagy baromság... Szerintem egy férfi se kevésbé erkölcstelen, vagy értéktelen, mint a nő, ha bele egy egy felelősség nélküli dologba, amiben egy csettintésre adja magát.Szerintem mindkét fél szánalmas, aki bele megy ebbe.

De aki nem ítéli el őket, az is ésszerűbb lenne, ha egyformán kezelné a két nemet.

Nem az hogy nincsenek különbségek, mert vannak.

De nem ebben. Ugyanolyan a felelősség, ugyanakkora az erkölcstelenség mindkettőben.

Ha valaki elítéli ezt a dolgot, akkor mindkét felet kéne. Ha nem, akkor egyik felet se.

Az ilyenre hajlamos nőket ugyanúgy könnyű megszerezni, mint az erre hajlamos férfiakat...

2016. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nincs különbség. Mindkét fél esetében ugyanolyan szánalmas, és elítélendő. Ettől mindkét fél csak kevesebb lesz a szememben, és nem több, ha pasiról, ha nőről beszélünk.
2016. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem attól értékes egy nő, hogy a testi igényeit visszafojtva éli az életét, vagy éppen az ilyen igények kielégítése miatt kényszerül egy olyan párkapcsolata amit egyébként nem akarna, csak hát a hiány nagy úr... Egy ember legyen az nő vagy férfi nem attól lesz értékes hogy hány emberrel szexelt vagy éppen nem szexelt, hanem attól hogy hogyan éli az életét és hogyan viselkedik másokkal. Szóval részemről itt is azt vallom hogy elég álszent dolog különbséget tenni nő és férfi között mivel ha nem lennének kalandokra kapható nők akkor max a másik pasi seggére gerjedhet a sok okostóni aki közbe meg skalpokat gyűjt, úgyhogy talán kicsit át kéne gondolni miben keresi az ember az értéket... És azok a nők is akik magukba csak ennyi értéket tudnak felmutatni, hogy jajj én csak kapcsolatba szexeltem hát őszintén sajnálom őket...26/F
2016. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűen csak annyi a véleményem, hogy a szex két emberre tartozik (rád és a partneredre) és senki másra. Ember vagy, vannak szükségleteid, szóval miért ne élhetnéd ki őket, ha arra vágysz? Csak nem kell világgá kürtölni.
2016. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
25%

Egyik nemnél sem tartom elítélendőnek és egyik nemet sem tartom kevesebbnek a dologtól. Ettől függetlenül, az idézetben még van valami.

Alapvetően a pasi hódítja meg a nőt. Ha egy nőt könnyen és sok pasi meghódít egy buliban, akkor valószínűleg nincsenek túl nagy igényei. Ha egy pasi sok nőt szed össze egyéjszakásra, akkor ő valamit eléggé jól csinál.

És a férfiaknak kevesebb kára származik a szexből. Egyenjogúság van és hasonlók, ettől függetlenül a nők még mindig érzelmesebbek. Ha egy pasi végigbulizik 5 évet és végig szexel, akkor az nála nem jelent semmit. De valamiért az összes női ismerősöm, akivel sokan lefeküdtek egyéjszakásban, 25-30 éves korár érzelmileg sérült lett és egy normális kapcsolatot sem tud kialakítani.

2016. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Ha tilos a nőknek az egyéjszakás, akkor mégis kivel legyenek a férfiak? Egymással? Na ne viccelj...

Vagy hogy gondoltad?

2016. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy tilos! Egy egyéjszakás kalandhoz legalább ketten kellenek, szóval, ha a nőknek nem szabadna, az elég rosszul jönne ki a heteró férfiakra nézve.

Ne legyünk álszentek, abban nincs semmi rossz.

De az is igaz, hogy a komoly kapcsolatoknál meghatározó, amit írtál.

2016. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
22%

Mennyi degenerált idióta írogat ide.


A kulcs-lakat hasonlat megállja a helyét, csak nem azért, amiért gondolják.


Ha egy nőt megdugnak, az ideális állapotban 9 hónapig kiesik a játékból, szüksége van a férfira, hogy megvédje és szerelemre, hogy összekapcsolja ezt a két embert amíg felnevelik a gyereket.


Ezen kívül míg a férfi minél több nőben akarja "elszórni" a genetikai állományát, így növelve az egészséges utód esélyét, addig a nő csak EGYETLEN férfit akar, aki szerinte a legegészségesebb/legerősebb.

Ezért nevezi a társadalom kurvänak azokat a nőket, akiknek a társadalom szerint elfogadhatatlan mennyiségű egyébként """""normális""""" kapcsolata volt.


A nők egyéjszakás prostitúciói a természetnek minden esetben és teljes mértékben ellentmondanak.

2016. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!