Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi különbség volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi különbség volt a szexben és miben volt más érzés, akinek több csaja volt?

Figyelt kérdés
Ha másik csajjal voltatok együtt ugyanúgy bántatok vele mint az előzővel/többivel?

2016. máj. 27. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Eddig mindegyikkel más volt. (3db)

Úgy bántam velük, ahogy szükségük volt rá.

Az első és a harmadik kicsit gátlásos volt, így ővelük csak nagyon gyengéden lehetett bánni.

A második volt a legjobb, mert nagyon vad volt.

2016. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfinak kötelezővé tenném, hogy legalább 5-10 nővel szexeljen az életében, mert nagyon-nagyon sok dologra rá lehet jönni.


Tisztelem azokat akik egész életükben csak 1-2 partnerrel vannak tudatos döntés alapján, de ez esetben nagyon könnyű abba a csapdába esni, hogy az 1-2 partner nem igazán jó a szexben, az ember pedig nem tudja mi a jó, mert csak 1-2 partnere volt, nincs összehasonlítási alapja.


Én eddig 13 lánnyal voltam és elképesztő különbségek voltak sokszor. A fejemben meg is van, hogy kikkel volt a legjobb a szex, kikkel átlagos és sajnos olyan lány is van, akivel borzasztó.

Nem csak a másikat, de egy jó partner esetén önmagadat is felfedezheted, hogy mik a vágyaid, mi okoz neked örömet a szexben igazán

24/F

2016. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 egyforma nő nincs. Volt aki nagyon érzékeny és csikis volt, hozzá alig lehetett érni és nyalni se lehetett. Volt akit igen, de finoman és a behatolás is nehezebben ment. Aztán volt aki picit erősebben és vadabban szerette, még húzta is a fejemet magára majd a szex is mehetett elég rendesen. De általában az a tapasztalatom, hogy szeretik, ha rendesen megd*gják őket és ezt nem negatívumként vagy lenézésként mondom. A maszatolás nem jön be a legtöbb nőnek. 36F
2016. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Osztom #2-est, szerintem nagyon sokat lehet belőle tanulni, ha több nővel is vagy. Nekem pl. a yoni masszázshoz kellett legalább 5-6, mire azt mondtam, hogy most már új partnernek is elsőre jól tudom csinálni. És mindenki más mindenkivel máshogy kell bánni, de ezt fel kell tudni ismerni az adott szituációban, ehhez pedig kell a gyakorlat.
2016. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2-esjól beszél. Sok partnerem volt, s noha koromból kifolyólag most már előbb-utóbb utolér a vágytalanság békéje, korántsem állíthatom, hogy mindent tudok.

57F

2016. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Viszonyítási alapod a kérdésed szerint nincs,de én úgy érzem hogy tökéletesen bánsz a pároddal. ;)

2016. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tőb lány volt az életemben és mindegyik más volt mindegyik nagyon jó volt kb 20 50éves
2016. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!