Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el fogamzásgátlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el fogamzásgátlot szedni sok különbség lesz a szexben és más érzés?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd meglátod... :D Nem lesz gumi - nem érzed, nem kell leállni felhúzni, nem kell félni hogy elszakad, beléd élvez a párod, kicsurog a sperma...
2013. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fog változni az érzés meg semmi csak pasidnak esz kényelmesebb ennyi
2013. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem más érzés és nincs is a "gumi-cécó"
2013. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, legalábbis a párodnak biztosan. Illetve nagyon valószínű, hogy fel fogsz szedni pát kilót. (Nem sokat, tényleg, de látható lesz, ha nem vagy vékony.)
2013. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal sokkal jobb a párodat tényleg érezni, mint egy gumin keresztül. 26/L
2013. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakrabban kell majd lepedőt cserélni, és még másnap reggel is érezni fogod, hogy együtt voltatok (ha csak nem használsz hüvelyzuhanyt, ami nem túl egészséges). :)
2013. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát kb. én úgy fogalmaznám meg hogy egy új világ tárul fel előtted. (lány vagyok, mégis nekem ekkora nagy különbség van gumival és gumi nélkül)

Egyébként meg nem biztos, hogy el fogsz hízni, fél éve szedek tabit, most jelenleg a 2. félét szedem mert az elsőt a pattanásaim miatt írták fel, nagyon erős volt, nem vált be, így váltottam gyengébbre, és egy dekát sem híztam meg, pedig semmit sem csinálok másképp. A lepedő dologról meg annyit hogy mindig legyen kéznél zsebkendő, és meg is van oldva. Tény, hogy nekünk is becsúszik egy-egy "baleset" de az esetek többségében a lepedőre semmi nem megy..

23N

2013. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!