Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ti párotok is szokta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is szokta?

Figyelt kérdés

A barátom orálisan kénysztetett hátulról, és néha a fenekemet is megnyalta. Először kellemetlen volt, de aztán hagytam, hogy egészen végignyaljon. Őt nagyon beindítja, ha a popsimat is megnyalhatja, nem csak a puncit.


Az anális szexet nem hagynám, sőt még az ujját sem dughatná be. Max megnyalja, vagy hozzáér. Semmi több.

Másnál is van ilyen? Kicsit furán érzem magam tőle, de igazából semmi plusz kellemetlenséget se élvezetet nem nyújtott, csak neki izgató. Ti hagynátok? 18/L



2016. máj. 22. 22:47
1 2 3
 1/27 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
84%
Én hagynám neki. 28/F
2016. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ki kell írnom, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG normális, ép válaszokat várok ...
2016. máj. 22. 22:56
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

minden eddigi csajomnak csináltam.

ki tudja miért,de kőkeményre állítja a farkam a női fenékluk nyalása.

gondolom a nő közben érzett zavara izgat fel.

főleg egy hamvas 18 évesé...hmm

2016. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
2016. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszi a választ első és utolsó előtti
2016. máj. 22. 22:57
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon élvezem, ha a nyelvével kényezteti a popsimat, illetve ha a popsimat ujjazza. Magát az anális közösülést még csak 2x próbáltuk, mindkét alkalommal jó volt, de mivel macerás csak ritkán csináljuk, de talán ettől is olyan izgalmas. :)

N25

2016. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nekem nagyon kellemetlen lenne, már ettől furán érzem magam. De őt ez is beindítja rajtam. Mindig elmondja, minden egyes testrészemet imádja. (Beleértve a fenekemet is ezek szerint)

2016. máj. 22. 22:59
 8/27 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szokta. Először nekem is fura volt, de aztán engem is elkezdett izgatni a dolog. Szóval szerintem hagyd neki, ha nem kellemetlen. Lehet te is megkedveled. Ha rossz, akkor szólj neki.
2016. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Végre valaki aki átérzi! Nekem picit kellemetlen. Ennél több úgysem lesz, ez talán még belefér. Köszönöm!
2016. máj. 22. 23:02
 10/27 anonim ***** válasza:

Szia! Huu teljesen átérzem:D barátom párszor felemlegette, de mondtam hogy tuti nem. Aztán másfél év után azt mondtam hogy jó, legyen, próbáljuk meg. Szeretjük egymást, és megbízunk a másikban. Arra kértem hogy ha azt mondom elég, akkor elég. És végig odafigyelt rám, meg közben a csiklómat izgatta szóval nekem is élvezetes volt:D szerintem ha úgy érzed hogy nem szeretnéd, akkor ne menj bele, de egyszer érdemes kipróbálni. Ha nagyon fáj kicsit húzza ki, próbálja meg újból. Szerintem ezzel is csak közelebb lehet egymáshoz kerülni. Mondom ezt én, aki szintén azt mondta hogy soha! :D a két éves kapcsolat alatt kétszer csináltuk csak, most megint azt mondtam hogy inkább hagyjuk. Azt hogy megnyalja én is megengedem.

18/L

2016. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!