Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok mi a bdsm vagyaitok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mi a bdsm vagyaitok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseket olvasni.:)
2016. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Első, mazo vagy?:DDDDD
2016. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Most a BDSM az új csöcs?
2016. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Először is... a BDSM nem holmi durva szex... sőt!

A BDSM-ben szinte nincs is jelen a szecualitás! Szinte csak annyi, hogy az ember, aki ezt kedveli szexuális aktus nélkül ér el orgazmust csupán a fájdalomtól, vagy mások bántalmazásától!

Mielőtt ilyet kérdezel nézz utána, hogy mit is jelent, vagy ha így gondoltad akkor rendben van.

Egyébként meg ha olyasmire gondolsz, hogy kis paskolás vagy esetleg pofon vagy csak simán durván csinálni akkor ez nem az! :)

BDSM-hez tartozik pl: Mellek összeszorítása lilulásig

Injekcióstűk átszúrása mellen illetve mellbimbón

kikötözés

Láncra verés

Bondage: Kötözés (más mint a fentebb említett, itt a testet kötözik össze az erre kifejlesztett módszerrel)

De nézz utána szerintem hasznos lesz :)

2016. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy a férfi dominancia elfogadott legyen a feministák körében is.
2016. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy valaki kötözzön ki. Csikàljon egy 10-15 percig. Aztàn egy kiadòs fenekelès.. Persze szàjpecek,vagy ragasztò legyen a szàmba/szàmon. Utàna egy kemèny szopatàs bàrmilyen pòzban,a lènyeg hogy a pasi diktàlja a mèlysèget ès a tempòt. Vibràtor esetleg,kemèny dugàs. Mellbimbò csipeszek(de ne durvàn),viasz is jöhetne. Ujra lesz**ni miutàn bennem volt.Közben valaki a popsimat ujjazza.. Majd esetleg kettö pasi egyszerre mehetne. Vagy popsi punci vagy egyik a szàmba màsik lennt foglalatoskodik. Majd egy fèl òràra egy vibràtorral a puncimnàl magamra hagyni. Ugyanugy lekötve,ès szàj beragasztva. Bocs ha durva voltam de ezt egyszer kiprobalnam ....persze bizonyos keretk kozott.
2017. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!