Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalom és fizetős csajjal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom és fizetős csajjal?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy nem várok tovább, elmegyek egy fizetős lányhoz. Ez már tény.


Erre vonatkozóan van 2 kérdésem:


1) Hogyan történik a dolog megérkezés után? Megérkezek hozzá, köszönök neki. Illik bemutatkozni? Esetleg puszival, csókkal vagy csak odalököm a nevem és ő is az övét?

Utána el kell neki mondanom, hogy mit akarok vagy majd ahogy alakul?


2) Mivel első alkalom lesz, ezért biztos nem fog minden elsőre menni. Úgy gondoltam, hogy először egy orált kérek, mivel valszeg úgyis hamar elfogok sülni elsőre.

Utána amíg megint harcra kész leszek, addig kinyalom. Majd megkérem, hogy hátulról csináljuk. Ez a póz megfelel kezdőként? Könnyű ilyenben célba találni? :D


Köszönöm a válaszokat. Főleg a kérdés megválaszolására irányulókat :D


2016. máj. 27. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Haverom, próbálj meg lazítani... elmész és megbeszélitek a részleteket! A kérdésed alapján lerí rólad, hogy puncit még csak filmen láttál, a k**va is le fogja vágni, ne aggódjál!
2016. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szegény csávó. Elég szánalmas vagy és undorító is. Kinyalni egy ku_vát?! Hát a belem kihánynám tőle
2016. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vannak, akik szoktak fürödni szerintem. Meg ha összejönnél egy csajjal, akinek előtted már volt 10 partnere/barátja, akkor őt se nyalnád ki, mert elhánynád magad?
2016. máj. 27. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek nem csak 10 volt.
2016. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy a csajodnak, akinek 10 volt, mind a 10 telerakta, a k*rvába lehet még egyszer sem cseppent anyag
2016. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ilyesmikben
2016. máj. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Haaonló szituban vagyok, mint te! Az viztos, hogy ki nem nyalnám semmi pénzért! Főleg nem a sajátomért! xD

De am le kell zsírozni vele a dolgokat az elején az a biztos!

2016. máj. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!