Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mellette és ellene szóló...

Mellette és ellene szóló érveket szeretnék azzal kapcsolatban, hogy elmenjek-e fizetős lányhoz?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első alkalom, még nem voltam nővel soha, nem is csókoltam meg egyet se. Randizni randiztam már néhánnyal, de azok nem jöttek be, aki meg bejön, annál pofára esek. Szívesen kipróbálnám már a szexet, és gyűjtenék némi tapasztalatot.

Tehát pro és kontra érvekre lennék kíváncsi. Ti belemennétek-e? Esetleg tudtok olyanról, akivel ez megtörtént?

Köszi a válaszokat!


F/21



2013. dec. 26. 17:40
1 2
 1/17 ganjamanya ***** válasza:
21 évesen még van hátra neked bőven ahhoz hogy ne kelljen kur váznod. Türelem rózsát terem, ha meg kur vázol az nem feltétlen lesz élvezet, sőt még önbizalmat sem ad.
2013. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én kicsivel 24 éves korom előtt veszítettem el. Szerintem várj türelemmel, eljön majd a te időd is :) Az szól ellene, hogy olyannal lennél együtt, akit nem is szeretsz :) és szerintem az ember ne egy olyan nővel legyen első alkalommal!


Barátom 26 éves korában döntött úgy, hogy kipróbálja prostival. (Szűz) Tömören az egészről annyit, hogy lelankadt, nem történt meg az aktus, persze a pénzt kifizette a próbálkozások megvoltak.

Én megnyugtattam, hogy semmi probléma, azon a k*rván már 1000-n átmentek, aznap is kitudja már hány fa*z járt benne, teljesen normális ha valakinek ehhez nincs gusztusa, és végül lelankad!


Persze veled lehet nem lenne így, de amit látod erre is van példa :)

2013. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Két dolog van, ami nagyon próbára tudja tenni az ember önbecsülését. Az egyik a prosti. Szerintem hagyd ki.
2013. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem se fizess szexért. Van még elég időd arra, hogy találj magadnak egy barátnőt. :)

Ezért fizetni pedig szerintem tök megalázó, és nem csak a nőre nézve ;)


21/f

2013. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Megcsókolni őt sem fogod, az erősen feláras.

Dugsz egyet, (illetve kettőt) - ez szól mellette.

Nem lesz valami felemelő élmény, ő egy iparos, arra szerződik, hogy a két spicc meglegyen a fél óra alatt, meg is lesz.

2013. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A helyedbe nem mennék bele, inkább fejleszd magad! Nem vagy lekésve semmiről!
2013. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ne egy fizetős lánnyal feküdj le mert nem lehet tudni milyen nemi betegséget kapsz el és az rá hat az életedre és ezzel elbasznád. Inkább feküdj le olyannal akiről tudod hogy szűz és egyszerű csaj. Még ha nem is tetszik neked a lány legalább ki próbálod hogy milyen. Ennyi...:)
2013. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Inkább feküdj le olyannal akiről tudod hogy szűz és egyszerű csaj."


Mondd csak, kedves előző, te a Föld nevű bolygón élsz?


A kérdező 21 éves. 13-14 éves lányokért kinézik őt, fölötte meg már nem talál olyan szüzet aki ne egy tapasztalt adoniszra várna.


Egy szűz fiú maximum még olyan 15 éves korban szokta elvenni egy lány szüzességét. De azokból is komoly kapcsolatok szoktak lenni. Máskülönben valami buliban valami ismeretlen alfahím húzogatja meg a szüzikéket.

2013. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem én a Marson élek, és csak egy tanács volt biztos kap egy olyan csajt aki lehet hogy nem szűz de legalább kipróbálja, milyen. 21 évesen csak kap olyan csajt magának akit lefektethet minek mennyen egy fizetős csajhoz?
2013. dec. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha lenne esélye, akkor nem kérdezte volna. A fizetős lány még ha érzelemmentes is és csók sincs benne, de legalább gumival, védekezve, tisztán zuhanyozva történik.


Ha összeszed valami drogos lányt egy szórakozóhelyen akkor nem ő fogja szűzként diktálni az iramot. Mondjuk vadul smárolnak egy helyiségben, ő előkotorja az óvszert, a lány megmarkolja, majd eldobja és közli hogy van neki fenn spirál és hogy ő nem beteg. Ugye te sem?


Most erre mit mondasz? Elrontod a pillanatot azzal, hogy megkeresed az eldobott gumit és visszamész a csajhoz akinek még ezek után hátha lesz kedve hozzá?


Nem éri meg mert az ilyen nők furák tudnak lenni nagyon a legkülönbözőbb módon.


Rendes, normális lánnyal meg ugyanott van mint eddig. Ha meg is ismerkedik eggyel és randiznak se jutnak el még a csókig sem, de ha a csókig eljutnak se garancia, hogy a szexig is elfognak.


Ha nem megy el fizetőshöz akkor 24-25 éves korában minket fog okolni, hogy igaz, hogy azóta csókolózott már és túl van 10-20 járáson de a szexig sosem jutott és egyenként is többet költött ezekre a nőkre akik még le se feküdtek vele mint a fizetős lányra.

2013. dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!