Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki el tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki el tud élvezni attól ha csak ujjazza magát vagy ha csak dugják és nincs semmi csikló izgatás?

Figyelt kérdés
Én szűz vagyok, de csak úgy tudok elélvezni ha a csiklóm is izgatom.

2016. máj. 28. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de eleinte nekem is csak csikló orgazmusom volt. Kellett később egy pasi aki megmutatta mi az a hüvelyi orgazmus...:P
2016. máj. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Eltudok, alapból elég szűk típus vagyok és ha emellett még olyan pózt választunk, akkor már a látványtól, a tudattól is megőrülök. 25/l
2016. máj. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Én igen, de nagyon nehezen, és sokkal kisebb az orgazmusom, ha közben nincs a csiklóm ingerelve. (Én is alapvetően csikló orgazmusos vagyok.)
2016. máj. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Én csak úgy tudok elmenni..

Nem szeretem ha a csiklómat piszkálja mert nekem rosz érzés, magamnak sem csináltam soha.

Az orgazmust szeretem általában lovaglóban sikerül de akkor mindig és nagyon jó :D örülök hogy nekem ez megy, és nem a másik mert sok nő nem képes rá, pedig állitolag ez a jobb,intenzivebb érzés.

2016. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem eddig 5 lányból akivel együtt voltam 4 eltudott menni csak a hüvelyitől is és volt egy aki már csak az ujjazástól, csiklóizgatás nélkül is :D (nem, nem voltak kamuk)
2016. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Deflohelp ***** válasza:
100%

Szűzen nem könnyű dolog hüvelyi orgazmust produkálni.

Sokan viszont szex közben is csak csiklóizgatással képesek a csúcsra jutni.

További infókhoz írd be a keresőbe: Lányoknál a szüzesség

2016. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én csak csiklóival, de szex közben...tehát amikor rámfekszik a srác, vízszintesbe, és dörzsöli közben a szeméremcsontjával a csiklómat (ahogylassan ki-be mozog)
2016. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!