Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz dolog, ha két 20 év körüli csaj kiveri egy idősebb pasi farkát egy pláza mosdójában, csak úgy kedvtelésből, mert az buli?

Figyelt kérdés
(megtörtént eset)

2016. máj. 28. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Az gáz, hogy tizenéves szűzlányok itt élik ki azt, hogy senki se szól hozzájuk, és kiír számukra valami kis fantáziával megáldott extrémet, hogy utána kapjon pár privátot mégbutáb férfiaktól?
2016. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én már meg sem lepődöm ilyesmin...
2016. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha tényleg megtörtént, akkor igen, nagyon gáz szerintem. Nem azért, mert idősebb a pasi, hanem mert a Pláza mosdójában teszik mindezt, ráadásul egy random, gondolom többé-kevésbé számukra ismeretlen pasival. Én tuti nem "verném ki" senkinek csak úgy kedvtelésből, annak csinálnám csak, akit szeretek és akinek örömöt akarok okozni... és neki sem a Pláza mosdójában.

20/L

2016. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Ja és kifelejtettem, hogy egy normális lánynak szerintem ez nem lenne "buli", sokkal inkább szánalmas.

<< #3 voltam >>

2016. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

nem kiverni kellene, hanem kinyalatni inkább

szerintem

2016. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Hogy én miért nem tudok ilyen lányokkal találkozni!? f.
2016. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Melyik plázának van közös férfi-női mosdója? Nem hinném, hogy megoldható lenne, elég nagy ott a forgalom általában.
2016. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A rokkantaknak fennartott zárható mosdóban történt a dolog
2016. máj. 28. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Erösen szürreális és kamu szaga van a dolognak!:D inkább arra gondolnék hogy A/vagy egy banya vagy akihez senki nem szól és arra izgulsz hogy a hülyébb kanos pasik irnak (ami valoszinü meg történt már) vagx B/egy hokis fiu vagy aki erősen vonzodik a férfi hímtagokhoz és itt éled ki magad!
2016. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tévedsz 11, egyik sem vagyok. Ez valóban megtörtént eset.
2016. máj. 28. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!