Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz/nyálas dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz/nyálas dolog lenne, ha így vallanék szerelmet egy fiúnak? 14L

Figyelt kérdés
Szóval, az a helyzet, hogy már 2 éve mindennél jobban szeretem Őt. Nem tetszik, bejön, vonz, hanem egyszerűen csak szeretem. (Persze tetszik is, és vonzó is a számomra, de ez már másodlagos:D) Csak az a helyzet, hogy 18 éves, és barátnője van. Viszont én nem szeretném, hogy úgy ballagjon el, hogy nem tudattam vele az érzéseimet. Ezt magamért tenném, hogy nyugodtabb legyen a lelkem, és ne fájjon annyira. Arra gondoltam, hogy mivel a sulinkban nálunk költészet napján lehet névtelenül verseket küldeni, én is küldök neki, de úgy, hogy különböző versek sorait rakom össze, s ezáltal olyan lesz, mint egy mozaik, az apró kis sorokból fog összeállni a teljes egész, a történet, így vallok szerelmet. Nem írom oda a nevem, tudni fogja, hogy én voltam.. Csak szerintetek ez nem túl nyálas/gáz dolog? Meg az a vicces az egészben, hogy a barátnőjének pont aznap lesz a születésnapja. :D (Mondjuk ez nem lényeges.) De nem lenne gonosz tőlem, hogy egy foglalt srácnak vallok szerelmet? Meg nem hülyeség ez az ötlet?

2016. ápr. 7. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
hat nem egy szép dolog foglalt sracra/csajra rahajtani az biztos...
2016. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, hogy kiöntöd neki a szívedet, mielőtt ballag, a mozaik is szupi csak az a gáz h van barátnője
2016. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja viszonozni, de ha nem bánod.. Hát te tudod, én nem tenném. Mindenesetre, ez nekem nagyon nyálas lenne. :D Meg most már megírt versekből akarod csinálni? Akkor még fantáziátlan is.
2016. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
47%
A lényeg, hogy tudnia kell az érzéseidről.Lehet, hogy nem téged fog választani, de elképzelhető, hogy nem él boldog párkapcsolatban.Én nem tartom nyálas ötletnek.Ha a fiú nem is téged választ, legalább nyugodt lelkiismerettel tölt el, hogy tud Rólad.
2016. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Egyébként biztos, hogy nem engem fog választani, mert még csak haverok sem voltunk... Úgy normálisan nem is beszéltünk olyan sokszor. Persze, volt egy különös vonzalom közöttünk, de ettől függetlenül én még képbe sem jöhetnék, a korom miatt is.

De lehet tényleg bunkóság lenne, hisz már van barátnője, és én nem akarok belekavarni, mert most tényleg végre boldog, és olyan jól néznek ki együtt, csak magam miatt szükségesnek éreztem, hogy el tudjam engedni, annyi szenvedés után. De lehet kissé önző dolog volt tőlem:D :(

Meg abban is igazatok lehet, hogy elég nyálas az egész, és fantáziátlan. Lehet ezt az ötletet inkább hanyagolnom kéne. De akkor szerintetek mit csináljak? Csak hagyjam csendben elmenni, és várjak, míg elmúlik, ha egyáltalán elmúlik?:D

2016. ápr. 7. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon kis fiatalka vagy még. Ha megteszed ezt a verses dolgot, pár év múlva úgy fog égni miatta a fejed, mint a szemét, ha visszagondolsz rá. Sokan csináltunk butaságot, ha szerelembe estünk. Szerintem ne csinálj semmit. Elmúlik majd.
2016. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megtetted? :)
2016. júl. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!