Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tágul ki análnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tágul ki análnál?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel próbáltuk az análszexet, de nagyon fájt neki. Hiába csináltam finoman és használtunk sok síkosítót, valahogy mégis fájt neki. De láttam már olyan filmet, ahol két kézzel nyúltak be a nő popójába. Vagy az trükk felvétel?
2016. máj. 29. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
türelemmel kitágul az. nekem egy nagy dildó is simán felmegy. F.
2016. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem egyből a farkaddal kezdtél?
2016. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Mi az a nagy?


2. Nem rögtön azzal, előtte ujjal meg nyelvvel is izgattam.

2016. máj. 29. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, nem trükk, de: Azoknak a nőknek a nyílását már korábban jól kitágították. Na meg el tudnak lazulni kellően. Ha a barátnőd nem lazult el, könnyen megérthető, hogy "ott" sem lazult el, vagyis az izmai összefeszültek, s ilyenkor bizony fájhat neki!
2016. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Keress rá a neten, hogy: hotkinkyjo. És meglátod mennyire ki tud tágulni. :D
2016. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszed h finoman csináltad és türelmesen, de valószínűleg nem.

A kulcs: még több IDŐ, megfelelő környezet (h el tudjon lazulni), sikosító, ujjazás (kezdd orál közben, attól nagyon fogja kívánni), illetve folyamatosan kényeztesd máshol is - simogasd a csiklóját, a melleit stb.

A farkad olyan lassan tedd be, hogy kívánja és akarja még mélyebben. Helyezkedjetek úgy, hogy tudjon ő mozogni és irányítani a behatolást. Eleinte nehézkes de ha egyszer kitágult, fájdalom nélkül tudjátok majd csinálni :)

2016. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!