Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnál úgy szexelni valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál úgy szexelni valakivel, hogy tudod hogy rajtad kívül még 2-3 másik állandó szexpartnere van?

Figyelt kérdés
Kérdésem mind a két nemhez szól. Mivel indoklod a válaszod?
2016. máj. 30. 02:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretem ha a férfi csak rám van hangolva . Ha 1 hétig, ha fél évig,ha évekig... Mindegy,de arra az időre szíveskedjen csak rám koncentrálni.
2016. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem! Soha akkor inkabb nem szexelek! 19/f
2016. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
Egyedül azért zavarna, mert nem szoktam gumiban dugni...
2016. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Engem izgatna, hogy időnként más is reszelgeti. :)
2016. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kicsit vicces lesz a valaszom. Egy masikat elturtem, de csak mert azt hittem nincs vele szex, aztan rajottem van, vegul is a felesege volt. Csak utána kiderült, hogy mialatt epedve vártam és kínban fetrengtem jaj mit teszek és szörnyű a megcsalás, hogy az ipsének volt még 2-3 egyéb szeretője. Gumit egyikkel se húzott egynek csinalt frankón gyereket és mindenki pinpongozott a különböző fertőzésekkel.

Utólag tudtam meg. Tomboltam miatta. Ő szerinte meg így szép az élet.

2016. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez a szexpartnerség lényege: nem érdekel a magánélete vagy ha érdekel, akkor is elnézőbb leszek.
2021. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!