Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen vagy nem mondott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy nem mondott igazat?

Figyelt kérdés

Hétvégén feküdtünk le a barátommal elsőnek. Szeretkeztünk és elélvezett bennem, de nem vette ki. Csókolóztunk és simogattuk egymást, majd újra kezdtük. A végén megkérdeztem, ha elélvezett miért nem vette ki, ha meg nem élvezett el, csak pihenni akart, miért nem mondta meg?

Eddig egy barátom volt, neki a 2 menet között legalább egy fél óra kellett. Van ilyen, hogy elélvez és nem lankad le neki? Bocsi, ha hülyét kérdezek, nekem ő volt a második férfi az életembe, sok dolog új :) 19/L



2016. máj. 30. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, főleg a kapcsolat elején.
2016. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Igen, van ilyen :) Sok férfi képes rá, ez teljesen normális.

2016. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így nyugi. :D
2016. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez érdekes. Én ha elélvezek, akkor általában nekem le lankad.
2016. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy megy még egy :-)
2016. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Létezik. Nekem is szokott ilyen lenni mikor nagyon kívánom és kipihent vagyok :)
2016. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23-24 évesen nekem is volt ilyen. Főleg egy kapcsolat elején előfordul. Ma már sajnos nincs ilyen:(36F
2016. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Előfordul. Ez egyrészt adottság is lehet, meg állapot is. Volt már velem is így, hogy 5 perc után újra "harcrakész" állapotban volt.
2016. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A babát ki fogja felnevelni?
2016. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen. Még jóval idősebben is megy ez. Főleg úgy, ha elsőre sem nagy tárat lövünk ki. (Mert új csajjal való első alkalom előtt átlag férfi otthon is kitáraz, hogy elsőre se túl gyorsan süljön el. Persze csak olyankor, ha bizonyítani akarja neki állóképességét.)
2016. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!