Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem tudott "behatolni"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudott "behatolni"?

Figyelt kérdés

Tegnap majdnem lefekudtem a baratommal..de

Megsem. Nem tudta berakni,akarhogy probalta..elotte par oraval pettingeltunk de ereztem h nem izgatott fel rendesen, es o is elment mar par oraval ezelott. (En meg szuz vagyok) o mar nem! De szuzzel meg nem is volt.. Azt mondta h tul szuk vagyok.. Vajon mi lehetett baj? Tobbszor is probalkozott de nem tudta attorni ..


2016. máj. 30. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg szűk vagy még, ez ilyen.

Kicsit ujjal megdolgozhatjátok előtte, kettővel is, ha bírod.

Nekem is ilyen volt az első, de kis próbálkozás után engedett az azóta feleségem mézescsupra :)

2016. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet rossz lyukat próbált
2016. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem az első barátom el se tudta venni a szüzességem, annyira feszült voltam. (Vaginizmus.)

Azóta is szűk vagyok, és csak lassú, óvatos mozdulatokkal, fokozatosan megy a behatolás. Nem fájdalmas, csak türelmes partner kell hozzá. A párom szereti, hogy ilyen szűk vagyok. Még egy sima pózváltásnál is kezdődik elölről az egész behatolási procedúra.

2016. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el a pasid is szűz, csak nem meri bevallani.
2016. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áltaában egy tapasztaltabb kell ilyen esetben mivel nem tud ellazitani te meg streszelsz kőzben és ez a kettő amiért nem sikerűlt
2016. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!