Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nektek izgató ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek izgató ha össze jöttök egy fiúval és bevalja a párkapcsolat során nektek hogy még szűz, mivel még nem volt olyan lány akivel igazán együtt tudott volna még lenni elötettek? Többi lent

Figyelt kérdés
Vagy ez nektek kiábránditó mivel általában a lányok már egy tapasztalt fiút akarnak ?Lányok a véleményetekre vagyok kiváncsi.20f

2016. máj. 28. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Számomra nem izgató, de nem is kiábrándító..

Talán örülök annak, hogy nem volt 20 csajjal előttem, de ennyi. :)

2016. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
e-gy-é-n-f-ü-g-g-ő vanolyan csaj akinek izgató is van akit nem különösebben érdekel van aki negativan következtet belőle(pl: ismerősöm részletezte félrészegen szerinte egy szűz pasinál x kora után valami biztosan nincs rendben ha szűz) valakimeg mint irtad a tapasztalt férfit kerersi nincs kedve tanítani a készet várja igy szintén negatívan reagál DE szerintem a normális csaj nem fog erre különösebben reagálni se pozitívan se negatívan:)
2016. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Kiábránditó igen. Mert nincs kedvünk tanítgatni senkit plusz szerintem az első 2percben elmenne, ami nekünk nem

valami pozitivum :D

20felett már elég ciki szűznek lenni, szerencsétlen fiuval meg nem jönnék össze aki azt sem tudja hova kell rakni mit kell csinálni. Meg a másik hogy utàna kiváncsi lenne más lányokra hisz előttem nem tapasztalt..

Volt szűz partnerem és nagyon gáz volt..

2016. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy normális lány elfogadja a dolgot, nem fog benne emiatt változni semmi. Ha esetleg úgy reagálna, mint a 3. válaszoló, akkor kár a rá fordított idő.
2016. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazad van 4 es válaszoló és az 1 válaszolónak is köszönöm szépen a nomrális válaszokat :)
2016. máj. 28. 14:03
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a logikádat, ha együtt vagyunk akkor már szexeltünk, ergo nem szűz; ha még nem szexeltünk nem vagyunk együtt. Esetleg barátság van. Nem kellene szűz vagy tapasztalatlan férfi, a tapasztaltság minden téren előny. legyen az munka, vezetés, főzés, sport vagy szex. Minél tapasztaltabb annál jobb.
2016. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is jobb ha tapasztalt de ha amúgy olyan pasi amilyenre vágyok akkor nem zavarna a dolog (: 21/L
2016. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Én sem értem sokak logikáját. Mindenki kezdőként kezdi az életét, minden téren. Ha nem kap esélyt sem arra, hogy tapasztalatot szerezzen, hogy legyen tapasztalt?


Ez olyan, mint a munkakeresés... elküldik az embert, mert tapasztalt munkaerő kell mindenkinek. Na de ha nem kap esélyt sehol sem, hogy munkát vállaljon, hogy legyen tapasztalata?

2016. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, én a saját nevemben beszéltem. Vannak nők akiket nem zavar. Kezdjen velük, majd ha megvolt 50nő körül, akkor lehet beszélni. De ne rajtam gyakoroljanak. nekem nagyon fontos a jó szex,a tapasztaltság. Ennyire egyszerű.
2016. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kinek mi :)
2016. máj. 28. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!