Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy hüvelyi szülés után a nő soha többet nem élvezi normálisan a szexet?

Figyelt kérdés

Olvastam múltkor egy cikket, ahol erről írtak, hogy sok nőnél ez előfordul. (Most nem találom, a lényeg, hogy egy nő írta, aki a császàros szülést támogatja, de nem erre irányul a kérdés.)

Leginkább tapasztalatokat vàrok.

NE férfiaktól, ha lehet...



2016. máj. 30. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hüvelyi úton szültem,,repedtem rendesen,,a gyerkőcöt vákummal szedték ki belőlem..összevarrtak és a hat hetet sem vártuk meg a szexel..Tornáztatom a hüvelyem szinte minden reggel..és semmi olyan gondom nincs szerencsére amiről te kérdezel.

N.

2016. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is hüvelyi úton szültem, és az a helyzet, hogy nekem se volt/nics is ilyen. (Bár nekem több idő volt, mint 6 hét, mire az aktus is ment, mert eléggé fájt. Persze helyre jöttem utána.)

Viszont most terhes vagyok megint, és igazából nem tudom, hogy szerencsém volt csak, vagy egyéni a dolog. Nem tudom, mire számítsak a szülés után.

2016. máj. 30. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is simán szültem 2x semmi gondom pedig repedtem.
2016. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 icu75 ***** válasza:
Én is szültem-repedtem-vákuum de nincs gond a szexxel(a torna tényleg jót tesz)
2016. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem, az elsőnél gátmetszéssel, másodiknál védelemmel, nagy babákat(3600 gr és 4500gr), semmi problémám a szex-szel, élvezem :D Tornázni én is tornázom. Sok boldogságot, jó egészséget a babához!
2016. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!