Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vuldi kérdése:

Van itt olyan lány aki a vádlijára vagy lábára büszke? mivel a többség a melleket domborítja

Figyelt kérdés
esetleg fotot is dobnál?
2016. máj. 31. 10:25
 1/9 anonim válasza:
r
2016. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én!
2016. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lábaimat utálom legjobban:c
2016. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En igen. Formás a vadlim(futok),karcsu a bokam😁 nem vagyok beképzelt, semmi mással nem vagyok megelégedve, de ezt a reszemet meg a barátnőim is dicserik..
2016. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen! Szeretem a lábaimat, mert hosszúak és mivel sokat megyek, izmosak is. De én már eljutottam odáig, hogy szeressem magam olyannak, amilyen vagyok. Persze azért változtatok azon, amin tudok.
2016. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pont a lábaimat utálom. Indokolatlanul kva izmosak, ettől kövérnek tűnök, pedig nem nagyon lehet hájat össze csípni rajta, meztelenül látszanak az izom tónusok, de ruhában dagadtnak tűnök. Nyilván edzek, de főleg felső testre, hogy arányos legyek, nem értem honnan jön ez a rengeteg izom... a bokám pedig olyan vastag, hogy nem különül el normálisan a vádlimtól, amitől extrém püffedtnek tűnik. Szal én gyűlölöm a lábaimat...
2016. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os, miért mekkora? nekem is elég nagy

25L

2016. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé izmos a vádlim, én sem szeretem mert sztem túl fiús. Nagyon kidudorodik az izmom amikor feszül, nem nőies sztem.
2016. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj, lányok, tudjátok hány srác tenné össze a két kezét, ha a barátnőjének izmos lába lenne? :D Legalább sok.
2016. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!