Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan készítsek elő egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készítsek elő egy smárolásra alkalmas helyzetet?

Figyelt kérdés
Randizni megyek egy lánnyal aki minden jel szerint oda van értem. Esetleg ötletek hogyan könnyítsem meg magam mi a legjobb út a smárolásig.

2016. máj. 31. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az ajkaidat nézi, az egy jel arra, hogy arra gondol, hogy milyen lenne megcsókolni őket... Akkor lassan kezdj közelebb hajolni hozzá, hogy ha akar, akkor ki tudjon térni, vagy ha elhúzódik, akkor mégsem... Ha ő is közelebb hajol, akkor hajrá.
2016. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 19, ő 18. Bulizás közben valahogy könnyebb közel kerülni a csajhoz, de itt viszont ötletem sincs hogy kerüljek közel hozzá.
2016. máj. 31. 21:06
 4/10 A kérdező kommentje:
közel kerülni egy csajhoz*
2016. máj. 31. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem ez spontan fog jonni
2016. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bátran csináld!

Amúgy elbúcsúzáskor mindig ziccer helyzet van erre, de ha nem akarsz várni, akkor csak csókold meg amikor aránylag közel vagytok egymáshoz. (Álltok a hegy tetején, nézitek a naplementét miközben átkaroltad a derekát...)

2016. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Séta közben megfogod a kezét, leülsz vele egy padra, karoddal átöleled, mélyen a szemébe nézve beszélgetsz vele, közben csökkented a távolságot, mosolyogsz, majd játékosan egyszer-kétszer szájra puszit adsz neki. Utána pedig lesmárolod. :)
2016. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a padost bepróbálom :D
2016. jún. 1. 14:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Minden remekül alakult a pados bevált :D köszi
2016. jún. 1. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:
14-15 éves koromban simán lesmároltam egy lányt. Pedig nem tudtam hogy kell csinálni. 19 éves korodban ez egy kicsit bátortalan dolog. Adj gázt, és csókold meg!
2018. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!