Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként kérdezem a fiuktól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként kérdezem a fiuktól, hogy amikor 1 nap alatt sok magömlésetek van mondjuk 5.6 akkor a hatodiknál már alig jön 1-2 csepp akkor annál milyen intenzív az orgazmus?

Figyelt kérdés
A hatodik magömlésnél is nagyon kellemes intenzív orgazmusotok van? Vagy az már kevésbé jó mivel alig jön 1-2 csepp.
2016. máj. 31. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyre jobb, de esete válogatja... konkrét sztorit nem irok ide :D mert lányoknál hogy van?
2016. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, az teljesen mas de tenyleg. Az mar nagyon nem az igazi, szerintem a 3.-4. utan mar nem az az uuuristen. Nekem mondjuk ha ilyen surure alakul egy napom, akkor egy kiados hugy*zast jobban ertekelek, mint a 6. akciot de tenyleg
2016. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És 1 nap alatt mennyi magömlést tudtok átélni? Van olyan,hogy a sokadik magömlésnél már semmi nem jön de orgazmus az van?
2016. máj. 31. 23:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Én tegnap tíszer is elsültem. :D


A végén alig jött valami. :)

2016. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sztem 8-10x simán. Valami szivárog.

De ennyit nem bírnál, kérdező

2016. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A két dolog nem függ össze ilyen szempontból. Magömlés nélkül is lehet orgazmus és orgazmus nélkül is magömlés.
2016. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A vége felé már gyengébb, vagy már nem sok jön, meg hígabb is az egész.

A legjobb amikor szinte tele a tár (bár olyan ritkán van XD) és akkor jó sok és sűrű ami jön, meg úgy jobban van röppályája is :))

2016. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A sokadiknál kevésbé intenzív az orgazmus. És már igazából nem is magömlés, mert nem tartalmaz "magot", vagyis ondósejteket az ondóváladék. Kell 2-3 nap a pótláshoz.
2016. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Negy a max, de akkr mar sok cucc nincs.

Persze az egy-ketto jobban esik, kell a felltodes.

2016. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem egyszer a barátnőm úgy büntetett meg, mert nem engedelmeskedtem neki, hogy erényövet tett a farkamra. Két nap múlva délután már nem ehettem semmit sem, hashajtót adott, majd a harmadik napon reggel beöntéssel kellett kitisztítanom a fenekem. A büntetésem az volt, hogy kezdetben az erényövem 5 hónapig lesz folyamatosan rajtam. Ő egy vibrátorral addig izgatta a prosztatám, amíg az összes ondót ki nem sajtolta belőlem, közben a farkamhoz sem nyúlt (így ugye az nem lett érzékeny). Aznap így szárazon legalább 6-szor kellett elélveznem, és utána az 5 hónapot annyival csökkentette, ahányszor a 6 után még elélveztem. Ha a hetet sem bírtam, akkor pedig annyival növelte az 5 hónapot, amilyen messze voltunk a 6-tól. Persze mindezt egy huzamban, szünet nélkül, és ki voltam kötözve. Mit ne mondjak, az első kettő még jó volt, de utána egyre rosszabb lett. Már az első elélvezésnél is csak az előváladék jött ki belőlem, utána gyakorlatilag teljes szárazság volt. Ami nagy nehézség volt az az, hogy az első élvezés előtt neki kétszer kellett úgy elélveznie, hogy csak rajta állt, hogy én mikor megyek el (különben valami meglepetés büntetést is kaptam volna).


Lényeg a lényeg, hogy már a 4. fájt, a 6. már kegyetlen volt, és még vagy 2-őt bírtam ki. Így még másfél hónapig erényövben leszek.


22/F

2016. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!