Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni az ágyban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni az ágyban, hogy szűz volt a pasi?

Figyelt kérdés
Vannak jelek amiből kiderül? Vagy honnan lehet tudni, ha nem volt sokat nővel?

2016. jún. 1. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet tudni. Én eltitkoltam hogy szűz vagyok, de nagyon jól ment. Hatalmasat élvezett a csaj alattam. Nagyon emlékszem rá hogy vagy fél-háromnegyed óráig remegett keze-lába. :)
2016. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kutyában rossz helyen próbálja berakni, lejjebb mint kéne. Hátulról megtekintve ugye olyankor ott van előtte az egész punavágat, és azt hiszi hogy a közepét megcélozva jó lesz. Pedig feljebb, az ánuszhoz közel eső végében van a hüvelycsatorna.
2016. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehonnan. De miért baj az ha szűz?
2016. jún. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Deflohelp ***** válasza:
100%

A legelső alkalommal a pasik általában gyorsan elmennek.

De ez nem bombabiztos jellegzetesség.

2016. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok a srácok akik még soha nem voltak nővel, kicsit határozatlanok, néha félénkebbek, és persze kicsit kapkodhatnak is. Ez adódik a gyakorlatlanságukból.


Valaki előttem említette azt hogy hamar elmennek, nos ez is egy a sok esetleges jel közül, de ez például nem feltétlenül a szüzességgel és/vagy a gyakorlatlansággal függ össze. Ha egy pasi sokáig mellőzi a társas erotikát, akkor is gyakran előfordul, hogy hamarabb elmegy mint kellene.


Egyébként kedves kérdező túl sok jelentősége nincs annak, hogy szűz volt-e a pasi akivel voltál vagy sem, mindaddig, amíg nem tekinted kizáró oknak.

Röviden maximum akkor veszed észre, ha már próbálkoztok, és neked is van viszonyítási alapod, mivel tapasztalat híján ugyanolyan határozatlan és tétova leszel.

A tapasztalatban kevésbé számít az, hányszor vagy hány nővel volt valaki. Az sokkal többet számít, hogy milyen volt az a partner akivel együtt volt. De ezt nem fejteném ki, mert hosszú, szerintem úgyis sejted mire gondolok amikor a minőséget a mennyiség elé helyezem.

2016. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én titkoltam ,de jól sikerült, mert az volt a célom, hogy neki jó legyen, jó is volt, csak utána mondtam el neki, hogy ez volt az első.
2016. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző: Ergó nem jössz rá magadtól, ha nem béna.
2016. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!