Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti várnátok egy évet a szexel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti várnátok egy évet a szexel a barátnőtökért?

Figyelt kérdés

Ragaszkodik hozzá.. Már nagyon szeretném. Neki én lennék az első én voltam már előtte lánnyal ezért is hiányzik annyira a dolog :D

A hétvégén voltunk együtt fél éve, már reméltem lesz valami, de leállitott. Semmilyen testiséget nem akar 1éves évforduló előtt. Családja vallásos elég nehezen fogadták el a kapcsolatot is.

De ő átlagos lány, nem jàr templomba már vagy ilyenek.

Azt hiszem beleörülök lassan, mert szeretem de nekem ez kevés. Sehogy nem lehet meggyőzni ötletek?

18L 19F



2016. jún. 1. 21:46
1 2
 1/15 Linó03 ***** válasza:
83%

Ne erőltesd.

Nekem az segített, hogy sokat beszéltünk róla. Általában én kérdeztem. A barátom pedig elmondta, hogy milyen csodálatos dolog, és megértette velem, hogy nincs ebben semmi "piszkos" dolog, ez természetes, eredendően jó.

2016. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Mégis minek várni? Ha szeret, természetes, hogy törekszik a szerelme beteljesülésre. Itt valami gázszivárgás van.
2016. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
2016. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát az én barátom várt, sőt lassan 2 is lesz. Mondjuk én azért váratom mert paranoiás, gátlásos és későn érő, defektes, meg gondoljon mindenki amit akar vagyok, szóval nem azért mert úgy döntöttem. Mondjuk nálunk azért fél év után már volt petting szép fokozatosan, mert azzal is voltak problémák. Csak annyit tudok mondani, hogy ha szereted megvárod. Ha nem szereted annyira hogy várj még fél évet, akkor hagyd ott, de ne kényszerítsd bele semmibe amit nem szeretne. 19l 19f
2016. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább kiszeretnék belőle, akarna a halál minden találkozós nap után fájó alhassal lenni...
2016. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Az ilyen 1 éves várások bele vannak nevelve az emberbe. Szerintem szenvedés neki is csak valamiért úgy gondolja, hogy így a helyes. Szerintem próbálj meg többször beszélni vele erről, de ne úgy, mint aki rá beszélni akarja. Csak beszégessetek, tud meg, hogy miért akar várni, próbáld megértetni vele, hogy nem rossz dolog a szex, hogy értelmetlen az 1 év várakozási idő, ő kell magat úgy éreze, hogy készen áll, ha nagyon kíván téged akkor nincs amiért visszafogja magát.
2016. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

A semmi testiség az mit takar?

Nálunk 2 év után lett petting, 5 éve ninfsnszex... nem mondom, hogy lelkesedem érte, néha össze is kapunk a dolgon, de egyébként annyira nem vészes, pláne, ha pettinggel megoldódik...:)

erőltetni ne erőltesd, ne akard rábeszélni, ne kampányolj... semmi értelme és sokat árthat! Sőt, arra is készülj, hogy az évrorduló éjszakája sem olyan lesz, ahogy elképzeled

Igen, a lánynak valószínűleg szecuális szorongása van, lenne értelme pszichológushoz mennie, ha lenne bármilyen szintű szexuális élete, aminek a kapcsán rájönne, hogx baja van e vele...


ha azt monrod nem bírod, akkor hagyd ott, ha azt mondod szereted, akkor kibírod. Pontosan tudom miről bezsélsz, nekem is sok gyötrődő éjszakát okozott és néha okoz... m8ndjuk nem fél év után, az nagyon rövid idő... igazából az emberek többsége elsieti a szexet, minimum fél évet minden kapcsolatban kéne várni, sokkal összeillőbb kapcsolatok lennének, és kevesebb társfüggőség, de mindegy


ezt az alhasi fájdalmat amúgy nem értem, hallottam már a vőlegénybetegségről, de tapasztalni még félbehagyott cumi után sem tapasztaltam:O

2016. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy várnék. Még egy hónapot se. Se szüzekkel se vallásosokkal nem kezdek. Aki egy naptári időponthoz köti a szexet az hülye és éretlen. Elnyomja a természetes vágyait ami valami borzalmas formában tör majd felszínre. A legtöbb vallásos csaj pont ezért lesz a legnagyobb ri***c. Én biztos, hogy rgyvpercet sem vesztegetnék rá.
2016. jún. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

"Csak annyit tudok mondani, hogy ha szereted megvárod. Ha nem szereted annyira hogy várj még fél évet, akkor hagyd ott, de ne kényszerítsd bele semmibe amit nem szeretne."


Csak a szokásos pofátlan a szereted akkor vársz mocsok. Nem. Ha a csaj szeretné akkor fizikailag is kívánná. Pont az ilyenek menbek majd le egy buliba vagy osztály kirándulásra ahol két feles után az megy át rajtuk aki akar.

2016. jún. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyelj én nem tudom hogy ez a csaj milyen, de nem mindenkinek ilyen egyszerű eljutni a szexig. Nagyon szerencsés vagy hogy nem volt ilyen problémád, mert az elmúlt másfél évem emiatt nem volt túl kellemes. Amikor a közt őrlődsz, hogy szereted, de képtelen vagy megtenni. Folyamatos kutakodás hogy mégis miért van benned ilyen gát. Áh mindegy, mondhatom, úgyse próbálja meg átérezni aki olyanokat ír, hogy ha szereted lefekszel vele.
2016. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!