Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Milyen érzés mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen érzés mielőtt elelveztek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még nem "élveztem el" soha, nem véletlen... viszont olyan kérdésem van hogy honnan tudjátok hogy el fogtok? Nekem olyan érzésem van mintha pisilnem kéne és nem birom tovább tartani tehát ilyenkor mindig leallitom a partnerem. Nektek mi a tapasztalatoto k?
2016. jún. 2. 16:21
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ha nem állítanád le akkor már lett volna.
2016. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem,azert állítom le, mert azt még egyelőre nem szeretném még várok vele :) koszi ment a zöld kéz ;)
2016. jún. 2. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne állítsd le,,a legfantasztikusabb érzés ahogy szétárad a testedben az érzés , szinte a csontodig hatol beleremeg az egész tested, hagyd , hogy átélhesd..Soha többé nem állítod le, inkább újra és újra átszeretnéd élni :)
2016. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi zöld kéz ide is ment :)
2016. jún. 2. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Szívesen,,

Akkor köszönd meg ha átéled :))

2016. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én is így voltam vele anno :) De aztán hagytam, és iszonyú jó érzés. Ha félsz,hogy bepisilsz, menj el előtte wc-re és akkor már nem fogsz ettől félni :) De amúgy, nem ritka jelenség nálunk,hogy vizeletszerű folyadék távozik olyankor belőlem. Tudom, nem hangzik valami jónak, de igazság szerint, nekem akkor a legjobb az orgazmus.

Úgyhogy nyugodtan hagyd magad :)


21 L

2016. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi zöld ide is ment :)
2016. jún. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!