Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik milyen nőkkel léptek félre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik milyen nőkkel léptek félre?

Figyelt kérdés
Miért próbálkoztok olyannál,aki ismeri a párotokat is és van pár közös ismerősötök? Az ilyen nem fél a lebukástól és mindenkinek csapja a szelet?

2016. jún. 3. 02:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A férfi poligám természetű. A jó nő megfogja, a kevésbé jó mellett félrekefél.
2016. jún. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
ha ügyesen csinálja nem bukik le! :)
2016. jún. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyennel. Nem léptem/lépek félre.
2016. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Olyannal aki bármit megtesz az ágyban.

Ideális esetben a csajod/feleséged összes barátnőjét felpróbálod.

2016. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkinek vannak vágyai és ezt egy ember nem tudja kielégíteni! Van aki elfolytja és csak fantazial rolla, más megteszi mert megteheti. Ne feltétlen a jobb miatt. Egyszerűen mert ilyenkor a férfi férfinek érezheti magát nem csak haszonallatnak..
2016. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a megcsaláspártiak az asszonykáiknak is kimenőt adnak tiszta szívvel :D
2016. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert minden pasi egy szemét disznó ,a nők pedig kiszolgáltatottak? Mindegyik ,igaz? :)
2016. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

"Remélem a megcsaláspártiak az asszonykáiknak is kimenőt adnak tiszta szívvel :D"

Nagyon félreértitek a helyzetet. A hűség nem tulajdonság, hanem állapot. Állapot, ami nem csak úgy magától jön. Állapot, amit a páromban nekem, bennem pedig a páromnak kell fenntartani. Nincs hátradőlés, nincs lazsa! Ha egy életre akarom a páromat, akkor egy életen át tennem kell azért, hogy a szerelem megmaradjon. Hogy ne is tudjon más pasira nézni. Eszébe se jusson, hogy létezik pasi rajtam kívül. Ha nem tudom megadni neki, hogy igazi nőnek érezze magát mellettem, akkor ne csodálkozzak, ha mástól akarja ezt megkapni.

2016. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!