Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mikor egy új kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mikor egy új kapcsolatba léptek azt elmondjátok alkalomadtán a párotoknak, ha még nem volt hüvelyi orgazmusotok? Vagy hallgattok és bíztok abban, hogy az új kapcsolat majd -e téren is változást jelent?

Figyelt kérdés
A kérdés azokhoz szól akik ebben a cipőben járnak.

2016. ápr. 26. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam az elején a páromnak. 20/l
2016. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Olyan, hogy vaginális org. nem létezik. Legfeljebb irradiál (kisugárzik), a csiklóból kiinduló kéjérzet. A hüvelyben kevés az érző idegvégződés. Minek még több? Így is fájdalmas a szülés.


33/F

2016. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 2: egyes elméletek szerint van így, én nőként állítom, hogy nem igaz, igenis létezik hüvelyi orgazmus.


Kérdezőnek: én a másik oldalt szeretném megvilágítani. Amikor összejöttem a párommal (aki férfi) elmondta, hogy még soha életében nem volt nő által orgazmusa (sem orálisan, sem vaginálisan), mindig magának kellett befejeznie kézzel. Ez ugyan ritkább, mint a női orgazmusproblémák, de létező dolog. A párom azzal a céllal mondta el - és nagyon jól tette -, hogy ne vegyem magamra ezt a problémát, tudjak róla, hogy az előző partnereivel is fennállt a dolog.

Nekem jó volt, hogy tudtam róla, így mindenben igyekeztem segíteni, türelmesen viszonyultam hozzá, nem sürgettem. Próbálkoztunk sokat. Egy hónap után lett életében először orgazmusa szex közben. És azóta mindig van, akár egymás után többször is.


(Nekem is voltak korábban orgazmuspoblémáim, ezért át tudtam érezni a helyzetét.)


A lényeg, hogy jobb, ha tudja a másik!

2016. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!