Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől vonzódom 21 évesen most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vonzódom 21 évesen most hirtelen egy negyvenes férfihoz?

Figyelt kérdés

Van barátom, lassan 2 éve vagyunk együtt. Eddig azt hittem minden jó, minden megfelelő az életemben. Erre munkahelyemen a héten kezdett dolgozni egy férfi, aki apám lehetne. Nem mondanám szépnek sem, erős alkatú, ráadásul nem is az irodán dolgozik, hanem karbantartó. Mégis valamiért kegyetlenül vonzódom hozzá. :-o

Nagyon kellemes a megjelenése, a modora kifogástalan a fellépése nagyon férfias.

Az összes kolléga nyálasnak tűnik mellette. Ahogy elnéztem, a kolléganők is felfigyeltek rá. :-)

Második napján az osztályvezetőnket intelligenciából finoman lealázta beszélgetés közben. :-)

Tegnap nálam szerelgetett az irodában. Sokat beszélgettünk. Eleinte nagyon zavarban voltam, de mégis jólesett a társassága. Azóta nem bírom kiverni a fejemből.

Barátom, akivel eddig jól kijöttem, most kifejezetten idegesít. Totál össze vagyok zavarodva! :-( Mi a fene lehet ez?



2016. jún. 4. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Hallottál már két személyiség közötti vonzódásról? Ez nem mese és nem korfüggő! Ebben az esetben is ez van!
2016. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Természetesen hallottam! De eddig is találkoztam szimpatikus emberekkel, ez valahogy mégis más, hiszen őt az ágyamba hívnám legszívesebben. ;-)

Ilyet én még nem éltem meg idősebb férfivel kapcsolatban, csak korombeliekkel. (velük sem gyakran)

2016. jún. 4. 12:47
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez valamiféle apakomplexus?
2016. jún. 4. 12:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg mert az igazi ferfi ritkasag es o pont az.
2016. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Egyet kell értenem, ritka manapság a férfias férfi!

Irodán dolgozva, munkahelyemen és környezetemben a férfiak többsége olyan izé, olyan kis béna, esetlen valami. Nincs velük különösebben gond, hiszen kedvesek, udvariasak. Olyan érzésem van néha, hogy túlzásba viszik. Persze egyik-másiknak a megjelenése is jellegtelen.

Évente néhányszor összefutok az életben egy-egy férfias pasival. Akkor viszont én rontom el a helyzetet általában. :-( Vagy épp rossz passzban vagyok, vagy hülyeséget mondok, de volt rá példa megszólalni sem bírtam. Miután tovaszállt, emésztem magam, hogy lehetek ennyire béna. Ezt vagy azt kellett volna mondanom, vagy tennem. Utólag mindig nagyon okos tudok lenni.

A kolléganőimet nem bírom ilyen helyzetekben. Ha bejön hozzánk egy jó pasi, úgy repülnek rá, mint a légypapírra.

Van egy ügyfelünk, akit állandóan körbeugrálnak mikor megjelenik. Én persze oda sem megyek, valahogy cikinek érzem a helyzetet.

Még nem volt egy ilyen álompasim sem. Nem is tudom, mit csinálnék, ha nekem udvarolna egy ilyen nagybetűs férfi. Tuti elszúrnám mint mindig. :-(

A korkülönbség természetes szerintem. Én legalábbis nem szoktam ilyenen fennakadni. A fiatal srácok többnyire gyerekesek.

Azt írod nem szép. Ha vonzódsz hozzá, akkor mi kell még? :-)

32L

2016. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Apakomplexus? Na és? :-)

A puding próbája az evés! Tehát próbáld ki, milyen vele.

Ajánlom jelezd feléje diszkréten, hogy örömmel randiznál vele. Ha ráharap, legalább megtudod ő, mit szeretne tőled.

Egy randi még nem a világ vége, de egy éjszaka sem. Ha pedig továbbra is jól érzed magad vele, akkor ne foglalkozz mások véleményével!

Mi párommal 4 éve vagyunk együtt, pedig sokan nem nézték jó szemmel. De kit érdekel más véleménye, ha mi szeretjük egymást?!

2016. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon összezavarta a fejemet! Fogalmam nincs, mihez kezdjek. Azt sem tudom miről, mit gondoljak!

Randi, szex? Ilyenek megfordultak a fejemben, de ha megtörténne, valószínű nem tudnám kezelni a helyzetet.

Ha szüleim megtudnák, agyoncsapnának az tuti!

2016. jún. 4. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban erősítsd meg a gerincedet hölgyike, ne qrj félre. Ha idegesít a barátod, akkor el kell küldeni. Aztán rámászhatsz a fazonra, de meglehet, csak egy numera leszel neki. :)
2016. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Valószínűleg az életedben nem volt/van egy erős apa jelleg aki megmutatta volna milyen egy igazi férfi és felnőve ezt a hiányt akarod pótolni...És igen 1+1=2 tehát apakomplesszusod is van...


Plussz az is valószínű hogy a barátod nem elégit ki szexuálisan és ennek a hiányában keresel egy erős férfit aki ezt megtenné---

2016. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kisfiúval jársz és érdekel egy férfiasabb fax.Ennyi.De a te szinted a kisfiúhoz illik.Gyerek vagy.
2018. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!