Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban a nőnek mennyire kell kezdeményeznie a szexet?

Figyelt kérdés
Vagy ez a férfi dolga minden esetben?

2016. jún. 4. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a "dolga" senkinek. Mikor hogy alakul. Van, hogy a barátom teper le, de sokszor előfordul, hogy én mászok rá.
2016. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hagyjuk már ezt a "kinek a dolga" dolgot... nincs ilyen.. akkor kell kezdeményeznie egy nőnek amikor kívánja, akkor amikor látja a párján h kívánja, akkor ha meg akarja lepni a párját és ez igaz oda vissza...
2016. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kell! Amikor megkívánják a szexet! És bármelyik kezdeményezhet!
2016. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahogy Lux Elvira szexuálpszichológus mondaná: A Csipkerózsikák kora lejárt. Ezzel mindent elmondtam.
2016. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amikor megvan, hogy ez téren mi kinek a "dolga", ott már baj van.
2016. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak azert kérdezem mert a barátnőm sosem kezdeményez. Ha meg én kezdemenyezek, néha el is hajt h jaj, ez csiklandós, meg hogy fáradt, stb. Pedig minden alkalommal kb 10 perc alatt elmegy szinte. 27 evesek vagyunk, 3 eve együtt. Igy kb atlag heti 1x van szex, amit nagyon kevesellek, neki is mar tobbszor felhoztam, de ilyenkor nem reagál semmit... :\
2016. jún. 4. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy kinek a dolga... Aki szexelni akar az kezdeményez. Ha a nő sosem kezdeményez az kiábrándító. Jó esetben 50-50
2016. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lónak a f***át a régi dolga. A csaj is kezdeményezzen.
2016. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kukázs a csajt. Heti egy 27 évesen? Ez vicc kategória.
2016. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek 2016-ban. Minden a férfi dolga, a nő meg szétrakja a lábát (jó esetben), és érezd magad kiváltságosnak. Vicc.
2016. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!