Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex-kapcsolatban/alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex-kapcsolatban/alkalmi szexben mennyire jellemzőek az extrémebb dolgok?

Figyelt kérdés

Akik szex kapcsolatban vannak, vagy gyakoriak az alkalmi kapcsolataik, azok mennyire vállalnak be extrább dolgokat?

Gondolok itt például arra, hogy engeditek kikötözni magatokat olyan által, aki nem a párotok? Esetleg különféle lightosabb bdsm dolgok vannak köztetek?


Azért vagyok kíváncsi, mert ezek olyan dolgok, amik elvileg nagyfokú bizalmat igényelnek, ami egy szexkapcsolatban vagy alkalmi szexben nem biztos, hogy megvan.

Vagy tévedek?


2016. jún. 3. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem pont az a lényege, hogy olyan dolgokat is kipróbálhat az ember amit esetleg a párjának nem merne elmondani. Szóval én részemről elég sok mindenre nyitott vagyok egy ilyen szexkapcsolat témában. Szóval ami nálam még belefér és azt akarná a másik azzal nincs gond mivel az ő vágyait is teljesítjük ő meg az enyémet majd így mindenki jól jár. 26/F
2016. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

tévedsz.

alkalmi szekszben én pl ponthogy kevésbé nagy rajtam a megfelelési "kényszer" nincs tét érted, lesz ami lesz.

ha nem olyan többet nem tallakozunk, ha bejön folytatjuk.

sokkal kötetlenebb vagyok, vadabb, nem annyira foglalkozom vele h neki milyen. Nekem legyen über jó és ennyi.

25/F

2016. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem jellemzobb egy szexkapcsolatban.

En is bevallalosabb vagyok, a nok is. Tapasztalat..

Sok szexkapcsolat ezert jon letre, mert mindket fel kifejezetten egy olyan szexualis szokas kiprobalasara, gyakorlasara keres partnert, amit egy "normalis" kapcsolat talan nem birna el. Persze.. ennek szerintem az az oka, hogy kevesen oszintek egymassal ilyen teren, gatlasaik vannak es adott esetben fel se hozzak a dolgot, mert felnek az elutasitastol es attol tartanak, hogy az konnyen a kapcsolat veget is jelenthetne. Amiben egyebkent lehet valami...

2016. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

így van utsó, hasonlókat véleméyezek én is!

ami egy párkapcsolatba elég gáz felvállalni, azt egy alkalmi szexkapcsiba simán belefér!

2016. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Az ilyen hozzáállások miatt nem merik elmondani a nők a vágyaikat.


Én minél jobban kötődöm vkihez annál mocskosabb dolgokra vagyok hajlandó vele.

2016. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Értelmes ember BDSM játékokba nem megy bele frissen megismert partnerrel, mert elég komoly bizalomra van szükség hozzá mindkét fél részéről, ahhoz meg nem árt, ha jól ismered a másikat.
2016. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Egy szexkapcsolatban ki mondta,h a frissen megismert emberrel probalod ki ezeket a dolgokat? Vagy pl alkalmi szex... lehet ez a dolog egy gyerekkori baratoddal is akar.

En nem megyek bele szexkapcsolatba frissen megismert ferfiakkal. Kell hozza bizalom ugyan ugy,mint egy rendes kapcsolathoz.

Es sztem jellemzoek az extrem dolgok is, de emberfuggo.

2016. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!