Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csábítsam el a páromat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el a páromat?

Figyelt kérdés

26 hetes kismama vagyok és ahogy elkezdett nőni a pocim észrevettem hogy a párom egyre inkább elhanyagol

kevesebb a szex és nem is az igazi

inkább én erőltetem mindig hogy legyen valami

meg se fogja a pocimat

régen mindig megbámult mikor öltöztem és utánamnyúlt nagyon aktívak voltunk nap 2 minimum meg volt

nem akarom hogy máshol találja meg a boldogságot mert már nem tart vonzónak :(


2016. jún. 4. 21:46
 1/10 RRR ***** válasza:

beszélj vele

lehet attól fél,hogy a babának baja lesz


de izgasd fel szépen

2016. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hasonlóan voltunk. Az hogy máshol találja meg a boldogságot kétlem. Gondolom egy olyan gusztustalan embernek nem szülnél.


Szóval beszéljétek meg. Az elején mi is szexeltünk, de ahogy nőtt a pocim tudatosult benne hogy ott a kis baba és féltette is és frusztrálta is hogy a farka már bocsánat centikre van a fejétől. Meg kellett beszélni, hogy akkor óvatosan szeretkezzünk nagyon vigyázva. Ülj le vele. Felnőttek vagytok. Ezt csak így lehet.

2016. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Bocsi,de ezen aligha tudsz változtatni!!! Fogadd el hogy nem mindig az van amit ti akartok nők!! Ti mindent irányítani szeretnétek általában ebből erednek a gondok.Tűzoltásnak szexi fehérneművel fel lehet dobni ideig óráig,de ez sem lesz végleges.Ha valaki vékony lányra vágyik akkor arra vágyik,nem az ellenkezőjére.Persze ettől szeret csak kevésbé vonza az amivé változol. Majd ha meg lesz a kicsi hálás lesz neked érte hogy annyit szenvedsz érte,már ha jó apa lesz.
2016. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen szerintem is ez a baj hogy frusztrálja hogy bent a baba.

már többször elmagyaráztam neki hogy nem árthat neki

mutattam is képeken hogy meddig jut el és hol a baba na meg mondtam hogy ő egy kis burokban van :)


nem szeretném irányítani sose voltam az a parancsolgatós fajta de vannak szükségleteim ilyenkor is kívánom sőt talán még sokkal sokkal jobban

2016. jún. 4. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem kell aggódnod csak a gyereket félti :)) És nagyon gratula a babának^^ :33
2016. jún. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Meg tudom érteni. Szerintem ritka visszataszító egy terhes nő. Főleg ga el is hanyagolja magát.
2016. jún. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fél éves volt a kisfiam, amikor kiderült, hogy a (most már ex) férjem még várandósságom alatt szedett össze egy fiatal kis szukát. 32/N
2016. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3,6, Jó nagy sinterek vagytok ne szaporodjatok.

7. Gratulálok hogy ilyen embernek szültél. Előbb mondjuk meg kellett volna ismerni nem felcsináltatni magad...de azért jedves koment.

2016. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te se.
2016. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a gratulációt :)

hihetetlen milyen emberek vannak egy terhes nő is lehet szerintem szép és vonzó

mindig próbálok csinos maradni nem szeretnék elkényelmesedni nem elég egy férfit megfogni meg is kell tartani.

bízom benne tudom hogy inkább elvégzi magának mint hogy máshoz menne

csak olyan jó lenne újra egy picit dögösnek és szexinek érezni magam :(

2016. jún. 6. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!