Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítsam el a páromat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a páromat? Min kéne változtatnom és hogyan? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Bocsi, "kicsit" hosszú lesz! Másfél éves kapcsolat, ő jóval idősebb nálam, én huszonéves lány vagyok.


Szóval rengeteget dolgozik, meg az anyagiak is idegesítik, állandóan feszült. Ha kikapcsolódunk, mindig társaságban, barátokkal tesszük, kettesben eltöltött program szinte nincs is. De nem is nagyon hajlik rá, pedig nagyon szeret.


A hálószobában is csak havi pár alkalommal vagyunk együtt, mert mindig kimerült (idegileg, fizikailag egyaránt). És erre rájön az, hogy egyfolytában féltékenykedem, mert nem bírom elviselni, hogy mindenkivel olyan felszabadult, közvetlen, velem pedig csak a gondokról beszél és távolságtartó - nem olyan, mint egy átlagos ember egy normális kapcsolatban.


Igaz, kedves és mindent megtesz értem, de valahogy mégsem érzem magamhoz lelkileg közel. Nagy ritka a puszi, az ölelés stb. Az elején még teljesen más volt, de mostanra mivel nem csak a háztartásunk, hanem a gondjaink is közösek lettek, ilyen helyzet alakult ki. Próbálkoztam már többféleképpen: lefogytam, új frizura, szexi ruhák, de a hatás csak ideig-óráig tartott.


Szerinte semmi probléma nincs velem, csak nyugodjak meg. Szerintem a viselkedésemmel vannak gondok. Nem merek közeledni sem hozzá, mert félek hogy rosszul sül el. Esténként mikor együtt vagyunk, inkább meghallgatom, megnyugtatom és alszunk. Ennyi a közös életünk. Hogy viselkedjek?


Mindenkinek előre is köszönöm!


2011. jún. 27. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Uhh, hát én nem szeretnék tanácsot adni, mert nem tudom mi tévő légy.. de ez a próbálkozás/akar a RÉSZEDRŐL nagyon-nagyon DICSÉRENDŐ!


Elhiszem hogy a párodnak vannak gondjai, de már ahogy Te is mondtad, "közös gondok" lettek.. és ezek mellett TE ilyen akaraterőt képviselsz.. a párodnak nem esik le, hogy ezt mind miatta tetted ?



A tökéletes nő... ilyet én mért nem találok..

2011. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:) Köszi szépen, nagyon aranyos vagy!

Neki már próbáltam elmondani hogy mindent miatta csinálok, de egyszer sem hallgatta meg ezt az egy mondatot, mindig félbeszakított, hogy "Nyugodj meg Drágám, nagyon szeretlek!" Észreveszi ha valamit változtatok, de nem igazán érdekli. Igazából keveset foglalkozik velem, annak ellenére, hogy elég sok időt töltünk el egymással.

2011. jún. 27. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Én nem akarok hülyeséget mondani, fogalmam sincs miért csinálhatja ezt.. reméljük jár majd errefelé 1-2 "szakember", aki reméljük tud segíteni.



remélem meg fog oldódni ez a probléma, sok türelmet kívánok!

2011. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 komasa ***** válasza:
100%

Bekezdésenként külön.külön írnám le a véleményemet:

1. Nem baj, hogy hosszú, mert így csak azok fogják elolvasni, akik szándékoznak tanácsot adni, vagy mesélni a saját életükből, amit esetleg fel tudsz használni a későbbiekben. És a válaszom is kicsit hosszú lesz! :)

2. Fontos lenne, hogy kettesben is töltsetek több időt. És ami még fontosabb lenne, az az, hogy kikapcsolódjatok, és a mindennapi problémákat félre tudjátok tenni a közös program idejére. Lehet, hogy a kettesben töltött idő, már tudat alatt egybeolvadt nála a gondokkal, a problémák megoldásának keresésével, és ezért nem hajlik rá.

3. Idegileg, és fizikailag kimerülten nem sokan szeretnek hancúrozni. Amit te mindenkivel szembeni felszabadultságnak látsz, az csak annyi, hogy velük nem osztja meg a problémáit, és azok a társaságban ideig-óráig feledésbe merülnek.

4. Az együtt élés közben az emberek hajlamosak kicsit megfeledkezni arról, hogy milyen jó tud lenni egy ölelés, egy csók. Kicsit beszürkül a kapcsolat. A te próbálkozásaid első osztályúak voltak, valahogy őt is rá kéne venni, hogy próbálkozzon ilyesmivel.

5. Próbálj, beszélgetni vele, és közös programokat szervezni, ahol elfeledkezhettek egy kis időre a problémákról, és csak egymással lehettek.


Én is hasonló dolgot rontottam el. Beleszürkültem egy kapcsolatba, és a vége az lett, hogy elvesztettem akit szeretek! Nagyon remélem, hogy ti nem jártok így! Sok sikert!

2011. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is drukkolok, aztán majd írd meg hogy mi lett!


Tervezz közös programokat, ha már ő nem.:(


sok szerencsét

2011. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves tanácsaitokat, ígérem megpróbálom! Most megint nonstop dolgozik, de össze fogom hozni valahogy... Ha van eredmény, mindenképpen megírom! :)
2011. jún. 27. 18:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a mondat viszont nagyon célba talált, pontosan így van, amit 12:02 a válaszában leírt: "Lehet, hogy a kettesben töltött idő, már tudat alatt egybeolvadt nála a gondokkal, a problémák megoldásának keresésével, és ezért nem hajlik rá." Ezt próbálom neki is néha elmondani, de vagy nem figyel oda a mondat tartalmára, vagy annyira ideges, hogy nem is akarom neki ezt felhozni, nehogy még jobban őrölje magát.
2011. jún. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!