Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem képesek a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek a lányok elfogadni a tarantulámat?

Figyelt kérdés

Van egy három éves madárpókom, Hernandez. Soha semmiért sem adnám el. Nagyon megszerettem, érdekes, szép állat, és nem is értem, az emberek miért félnek tőle.

Na, de ez nem is lényeg. Eddig az összes barátnőm csak cseszegetett miatta, volt olyan, aki azt mondta, nem hajlandó átjönni és a szobában aludni amíg az az "izé" (van neve is...) ott van a közelében. Értem én, hogy ez egy fóbia, de szegény Hernandez nem ártott neki semmit és nem is akart, meg amúgy sem tud kimászni a terráriumból. Másik barátnőm el akarta adatni velem, addig cseszegetett, amíg sajnos meg kellett válnom a barátnőmtől. Volt, aki azt mondta, hogy ez a legundorítóbb dolog, amit valaha látott és választásra kényszerített.. Miért adnám el a háziállatom? Én se adattam el vele a macskáját, pedig utálom a macskákat.

Szerintetek találok olyan csajt aki félreteszi a hiszit, és lehet vele kompromisszumot kötni, esetleg összebarátkoztatni Hernandezzel? :(

21F


2016. jún. 5. 23:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mint valami dél-amerikai szappanopera xd

Szegény hernandez csak szeretetre vágyik

2016. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, egy kicsit tényleg így hangzik, de hát ha már ennyit fizettem érte, meg felmentem Pestre csak azért, hogy hazahozhassam, akkor had ne kelljen már eladnom... :( Kisgyerek korom óta az volt az álmom, hogy legyen egy ilyen szép pókom.
2016. jún. 5. 23:46
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Ostoba libák. Jól döntöttél, hogy őket dobtad ki. Az a szerencsétlen állat nem fog tudni kimászni a terráriumból. Ha annyi eszük sincs, hogy ezt felfogják, akkor süllyedjenek el. Legalább Hernandez egy jó liba szűrő. Aki nem képes megtűrni őt 1 majdnem centi vastag üveg mögött, akkor az nincs is egy értelmi szinten veled.
2016. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
a normális lányoknál nem probléma csak legyen lezárva a tőle való félelem bár alaptalan az emberi hülyeség határtalan szóval ez van csóri Hernandez pedig nem is mérgező mondjuk csípni tud valamint nem kellemes ha egy szőrös pók mászkál rajtad :D
2016. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, értem én, hogy félelmetes lenne, de mindig ellenőrzöm, hogy normálisan becsuktam-e. Soha nem szökött még ki. Meg amúgy is, ha úgy adódna, hogy valamilyen okból a barátnőm közvetlen kapcsolatba kerülne vele, soha nem bántaná, nagyon szelíd fajta, nem szokott csípkedni, de még támadóállásban sem láttam.
2016. jún. 5. 23:50
 6/24 A kérdező kommentje:
De ezt egyszerűen nem tudják megérteni, mert csak annyit látnak benne, hogy fuj gusztustalan pók.
2016. jún. 5. 23:50
 7/24 anonim ***** válasza:

Mindig is tartottam picit a nagy pókoktól, éppen ezért szerettem volna egy sajátot, szóval nekem tetszene a dolog. :)

18L

2016. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Egyetemen volt egy haverom, volt vagy 3-4 ilyen pókja, meg talán kígyója is. Érdekes, akadt barátnője mindig. Szartak a pókra szex közben...:D
2016. jún. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 mantis religiosa ***** válasza:
Csináltass egy pólót, Hernandez képével, és mikor csajozni mégy, az léegyen rajtad. Ha valamelyik lánynak tetszik, mond neki, hogy személyesen is megismerheti, és két legyet ütöttél egy csapásra!
2016. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Engem gyerekkorom óta irritálnak a pókok, még a nagyon picik annyira nem is, de ezektől a nagy dögöktől egyenesen kikészülök.

Ne haragudj, de én nagyon félek, és undorodom tőlük. Semmilyen más állatól nem, csak a pókoktól. Gusztustalannak találom a kinézetüket, egyszerűen sírógörcsöt kapok ha csak képen látok meg egy tarantulát.

Megölni nem ölném meg meg nem is bántanám őket, csak ne kelljen velük találkozom még az üvegen keresztül sem, ne kelljen őket látnom. Ezek vadon élő állatok, éljenek szabadon messze tőlem a természetBen.

De egyébként én megkérném a barátomat, hogy ha netán átmegyek hozzá akkor vigye ki abból a helységből a pókot ahol én vagyok. Ennyire egyszerű. Szóval nem kérném meg hogy adja el vagy ilyesmi. Csak ha például a szobájában vagyunk, ott alszunk, akkor tegye át az állatot másik szobába úgy hogy ne lássam és ne kerüljek vele közvetlen kapcsolatba.

Így én is tekintettel vagyok rá, hogy szereti az állatot és még akarja tartani, és ő is tekintettel van rám, hogy nem tolja az orrom elé a pókját.

21L

2016. jún. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!