Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem képesek elfogadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek elfogadni az emberek itt, hogy a pénz a legfontosabb dolog a világon?

Figyelt kérdés

Azért a szexualitás kategóriába írom, mert itt pofátlanul megy az álszenteskedés. Nem azért van 0 önbizalmad, meg azért nincs nőd, mert 5 ezred marad hó végére, a normális nőket az nem érdekli.. a fenéket nem.

Az élet minden más területén is fontos, sokkal egészségesebb lehetsz stb..



2016. máj. 31. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem így van..

Jó ha van, de nem a legfontosabb..

Egészség. család,szeretet,összetartozás.ezek mind mind fontosabbak...


Nekünk volt olyan régen,hogy nem volt semmi hó végére , nemhogy ötezer,,a zsebekben kutattunk..és nem ez határozott meg bennünket, mennyi pénzünk van..

2016. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, de azért az élet nem csak fekete és fehér. Egyébként is mi a jó abban hogy itt siránkozol. Ha annyira pénzre van szükséged szerzel. Tenni kell érte, ennyi. Jah és még mielőtt leszólnál... csak egy szülőm él már, tőle sem kapok egy fillért sem. Évek óta elköltöztem otthonról, albérletben lakok, BMW-m van, több mint 100K-t félre rakok minden hónapban. Cserébe keményen dolgozom, 50-60 túlóra egy hónapban + a maszek.
2016. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

Egészség

-van pénzed: magánkórházak, legdrágább gyógyszerek/kezelések, tudsz drága egészséges ételeket enni, tudsz sportolni járni stb.

-nincs pénzed: TB, omladozó kórházak, várólisták, olcsó, káros élelmiszerek


Érdemes megnézni mennyi a várható élettartam Svájcban meg Magyarországban, utána elgondolkozni, hogy tényleg nincs-e összefüggés a pénz és az egészség közt.


Család,szeretet,összetartozás

Szép is minden hónapban azon veszekedni az asszonnyal, hogy hogyan matekozzátok ki a számlákra valót, vagy azt végignézni, hogy a gyerekeid nélkülöznek. Esetleg azon gondolkozni, hogy sikerül-e az összetartó családoddal lenézni a Balatonra idén nyáron. Aztán a szeretettel teli, összetartó családból 18 évesen elköltöznek inkább Angliába a gyerekek edényeket kaparni, és nem tudod továbbtaníttatni őket.


ma 00:28

Nem siránkoztam, egy szóval sem írtam, hogy nincs pénzem. Értelmezd a szöveget.

2016. máj. 31. 00:37
 4/67 anonim ***** válasza:
Kutya f.zát a pénz , a szex a legfontosabb a világon . Amikor nem volt még TV se, meg rádió, mit csináltak az emberek(?) 8-10 gyereket . A ledurrant gunyeszokba, putrikba is csak a szexen jár az ész . Elmaradott, 3. világból való országokba már rég fölkötötte volna magát mindenki ha még szexelni se tudna . Ugyan már, péééénz :D
2016. máj. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy belátják az emberek. Ebben a vadkapitalizmusban szerintem már csak a szellemileg visszamaradottak gondolják, hogy nem számít a pénz.
2016. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
81%
Mert "mi" más világban élünk, mint Te! És a "mi" világunkban valóban nem a pénz a legfontosabb, míg a Tiédben igen.
2016. máj. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
És ha nincs pénzed ki szexel veled? Senki.
2016. máj. 31. 00:49
 8/67 anonim ***** válasza:

Havi félre tett 100 ezer,BMW meg heti 60 óra munka...


Ja,közbena testedet meg leamortizálod...

Mi értelme a sok pénznek,ha elhízott,szétgyötört a tested?

Szerintem a minőségi élet ott kezdődik,hogy nem kell megszakadni a munkában,és közben jól élsz.

Ez a vagyon-és státuszszimbólum hajszolás számomra nem érnek semmit.

Engem nem tenne boldoggá,hogy drága autót vezetek,ha közben ronda vagyok,mint a bűn..

2016. máj. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól nézel ki,akkor bizony szexelnek veled..

Viszont ha havi 70 órát dologozol és 100 kiós sörpocak vagy,akkor tényleg csak pénzért szexelnek veled.


Nekem pl az önkép fontosabb,mint a szex.Ha nem tudnék edzeni,nem lennék sportos depressziós lennék,és ezen nem változtatna semmiféle menő autó.

Inkább élek szerényebben,de jusson idő önmagamra..

2016. máj. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:

Én pl azokat nem értem,aki azért dolgozzák halálba magukat,hogy ha nyugdíjasok lesznek tudjanak utazgatni.

Szerintem addig kell élni,amíg fiatal az ember,mert idős korban már nem fogja úgy élvezni az ember az életet.

Sokan a legszebb éveiket áldozzák fel azért,hog 60évesen menőnek érezzék magukat.

Ennek mi értelme?60 évesen már a szexhez se lesz kedved,hiába leszel tele pénzzel...

2016. máj. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!