Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen feslett dolgoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen feslett dolgokat csináltatok már, amit nem mondanátok el "senkinek?

Figyelt kérdés
Illetve, mi volt a legr!b@ncosabb dolog, amit megcsináltatok, vagy terveztek véghezvinni?:D

2016. jún. 7. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdtem egy barátnőm ex pasijával. 20/l
2016. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szex egy Discoban félrevonulva, egy ismeretlennel. A táncparkett szélén, elvonulva.
2016. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Egy nős pasival van viszonyom 5éve.

Vèghez vinni: egyszer szeretnèk 3fèrfival szexelni! 25/L.

Bár én nem èrzem ri..ncosnak egyiket sem.

2016. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem mondom el. :P
2016. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Lefeküdtem barátnőm exével. Volt hogy egy sörfesztiválon le.. két pasit utána kezembe nyomtak 20 ezer forintot. Mondtam nekik hogy bocs nem vagyok k de nekem is jól esett :D szóval még ittunk pár pohárkával. meg egyszer voltam nálam 13 évvel, 24 évvel és egy 30 évvel idősebb pasival az utóbbival nem történt aktus mert szerencsétlennek nem állt fel. Sperma helyett majdnem csak levegő jött nekik amikor el élvezett. De jól tudott nyalni az öreg 😄😄😄 22/ N
2016. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Rengeteg pasival voltam, koromhoz kepest.

Buliban sohasem kavartam meg. Illetve egyszer igen.

Talalkozgattam egy sraccal es elmentem bulizni, o is abban a varosban volt, mondta, hogy hajnal 3kor menjek ki a nem messzi parkoloba, hogy talalkozzunk. Beszalltam az autoba, majd egymasnak estunk. Az en oldalamrol egy no feltepte az ajtot es uvoltott, hogy itt dugod a k*r vad at?! Megtepett, rugdosni probalt, bevertem neki konyokkel, elengedett, kozben a srac elszaladt, a no lerugta a rendszamtablat. Betorte a hatso szelvedot, majd elkapta a nyakam, hogy hol a srac. Lattuk, hogy jon vissza, a no bepattant az autoba, elutotte a sracot, aki felesett a motorhaztetore, berangatta az autoba, kozben a no utotte es arokba hajtottak. En persze elfutottam :D igy tortent, hogy egy 21 eves srac miatt, megprobalt osszeverni egy 31 eves no :)

2016. jún. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Régebben" idegeneket ,, elegitettem ki ( után, tömegközlekedésen ) csakis kézzel !!! 3 x esett meg !!! :)
2016. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5 éve van viszonyom egy nős pasival.
2016. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Tervezek (legalabb) egyszer egy mocskosat kefelni az egyik hazas ismerősömmel :D

18/l

2016. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tervezek lefeküdni egy sráccal pénzért 21/L
2016. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!