Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek volt mar labfetisben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leo222 kérdése:

Kinek volt mar labfetisben vagy labszexben resze. Meseljetek milyen volt es hogyan zajlott le?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem. A lány a talpaival verte ki, a lábujjait is használta hozzá, azzal is simogatta a fitymafékemet és a makkomat. Persze babaolajjal bekentem előtte a talpait.
2016. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor biztos leirhatatlan elmeny lehetett.
2016. jún. 7. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Az, ha ügyes a lány. Legyen benne részed!
2016. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is. Sok féle módon próbáltuk. Nem csak talpal, meg lábujjakkal. Vádli, térdhajlat, ilyesmi. Persze a talp, meg a lábujjak a leggyakoribbak. De azt is lehet több féle képben. Úgy, h a csaj a hasán fekszik, vagy a hátán, vagy oldalt. Van, h a csaj mozgatja a lábfejét, van h én megfogod a két lábfejét, és megdugom. Úgy is lehet, h két talp között van a szerszám, vagy az egyik lábnál a lábfej felső része a másiknál a talp között. De csinálhatja úgy is, h a lábfejek oldala közé veszi be. Csinálhatja combfixben is. (én kifejezetten úgy szeretem) Szóval van sok lehetőség. Én már sokat kipróbáltam nagyon is.
2016. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos csak egyszer volt igazán, pedig mióta az eszemet tudom "lábas" vagyok (na jó, kétszer, de a második egy prostinál volt, azt nem számolom). Jó volt. A lánynak megemlítettem, hogy én mindig figyelem a nők lábait, ekkor rákérdezett, hogy lábfetisiszta vagyok-e, én meg mondtam, hogy "igen, kicsit". De nem zavarta. Aztán megmasszíroztam a talpait. Következő találkozónál pedig már engedte, hogy nyalogassam őket. Jó sokat :)
2016. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!