Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha olyan szerelmes vagyok mint állat, mégis más farka izgat?

Figyelt kérdés
Repkednek a pillangók a hasamban,úgy szeretem a páromat,mégsem elég a farka. Nekem hiányzik az idegen érintés,az újdonság varázsa. Gusztustalan lenne titokban félrelépni,viszont más nem jut eszembe. Csakis Vele szeretném leélni az életem,de kételen vagyok csak vele élvezni a testi örömöket. Kiábrándulna belőlem ha ezt megtudná. Mit csináljak?

2016. jún. 8. 22:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Ha őszinte és jó a kapcsolatotok beszéld ezt meg vele,hogy neked erre szükséged lenne néha .

Aztán a válasza alapján ráérsz arra ,hogy döntésre juss.

Lehet bele megy ,lehet nem..Két esélyes :)

Egy próbát megér :)

2016. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg mi a véleménye a hármas felállásról.
2016. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Piskótát...

A pasik általában szeretik a lekváros piskótát.

2016. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezd meg, hogy nem lenne-e benne egy hármasban. Így a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad.

Esetleg, ha a párod is vevő rá, járhatnátok néha szvinger klubba, vagy mibe.

2016. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Szó sem lehet hármasról. 1. Biztos nem menne bele,még lánnyal se, 2. Én ha mást kívánok,nem akarom hogy ott legyen. Szeretem 100%-ban kielégíteni a partnerem,és csak rá koncentrálni. Ebben az esetben nem ő lenne az!
2016. jún. 8. 23:13
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
Hogy lehet valaki őrülten szerelmes, ha közbe mással dugna? :/ szerintem menj el dokihoz...
2016. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Inessential ***** válasza:
#6, minek doki?
2016. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
komolyan, ne mondja már nekem valaki, hogy normális, hogy valaki nagyon szerelmes de állandóan friss faszra vágyik...
2016. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
rosszul fogalmaztam, * "ne mondja már nekem senki..."
2016. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Egy szánalmas r*b@nc vagy, nincs erre jobb szó

szegény barátodat sajnálom csak, de remélem hamarabb kidob mielőtt félrekefélnél meg amugy is.. Ha szeretnéd nem jutna ilyen az eszedbe se, te nem szereted.

2016. jún. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!