Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember lehet szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember lehet szerelmes egy állatba is?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy halba vagy kutyába. Vannak ilyen emberek?

2014. ápr. 28. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
most jönnek majd az elvált nők hogy az exem is egy állat volt... :D , am lehet gondolom de az már pszichiátriai eset :)
2014. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Biztos van ilyen betegség, de azért az is sokat sejtet, ha valaki ilyeneken gondolkozik. :)
2014. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, én minden állatba beleszeretek. :D
2014. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
Jééézusom.....
2014. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodom ilyenen, mert az egyik ismerősöm szerintem betegesen imádja a kutyáját. :)
2014. ápr. 28. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Létezik... a görög regékben sem véletlenül szerepelnek.
2014. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

#1-es erről nekem most az ugrott be hogy kiskoromban mindig hisztiztem anyámnak hogy akarok egy kisállatot és mindig ugyanazt a választ kaptam "Ott van apád, elég nagy állat ő is!"


Egyébként hallottam már olyat hogy volt egy lány aki a saját hajába volt szerelmes, elég hosszú haja volt és maszturbálásnál a haját nyomta fel magának o.O remélem hogy aki mesélte csak hazudott mert ez már tényleg nagyon elvetemült :D

2014. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A hajas lány elvetemült?? Ugyan, van olyan betegség, főleg nőknél, hogy tépkedik és eszik a saját hajukat. A gyomrukból néha hatalmas hajgombócot szednek ki. Na ez jóval betegebb dolog szerintem. Én férfiként a női hajat kifejezetten szépnek tartom, de erről ennyit. :) De még pár példa, ami betegebb: Aki megdugja az autó benzintank csövét, hullát, vagy állatot. Ezekhez képest már az épületek, fák szerelmesei nem is olyan vészesek. Egy angol, vagy amerikai nő, már nem tudom, a kristálycsillárjába szeretett bele, és hozzáment feleségül. Na ezen lehet fantáziálni: Hol tartja, és be szokta-e kapcsolni, elviszi-e magával valahová?
2022. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Válasz a kérdésre: Igen, létezhet ilyen. Leggyakrabban lóba, hattyúba. A többi állatba nagyon ritka, többnyire inkább perverzió miatt létesítenek velük szexuális kontaktust, vagy olyan személyek, akik képtelenek egy másik emberrel való kapcsolatra. Különben azt hiszem, ez állatkínzásnak minősül és büntetendő.
2022. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én konkrétan a válásunk után jöttem rám, hogy szerelmes vagyok a kedvenc állatomba. Eltelt majdnem 20 év. És még mindig. Minden nap, hogy gondoznám, etetném-itatnám azt a gyönyürű állatot, csak fogságban nem tartható, mert hamar elpusztulna.
dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!