Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz lány lennék, ha segítené...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz lány lennék, ha segítenék egy kollégámnak?

Figyelt kérdés

Nagyon kis empatikus, együtt érző típusú lány vagyok.

Van egy 33 éves kollégám, aki sajnos még szűz, mert nagyon félénk meg nem helyes, alacsony fiú. Tényleg egy lány sem akar vele együtt lenni. sokat beszélgetünk és sokszor panaszolja ezt nekem. Mondtam neki hogy úgy mint férfi nagyon nem jön be, de attól még egy éjszakára együtt lennék vele, mert nagyon megsajnáltam, hogy még nem volt nővel. Ő ennek nagyon örülne, mert szerinte nagyon jó alakom van és kis aranyos bájos arcom van ami neki nagyon tetszik. Ezzel rossz lány lennék, mert segítek neki


2016. jún. 9. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha független vagy, akkor semmiképpen... sőt.


Csupán arra vigyázz, hogy ne kelts benne szándékosan érzéseket. Csak a szexről szóljon.


Amúgy ez nem, hogy rossz, hanem éppen nagyon "aranyos" dolog. :)

2016. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy az, amúgy nekem is segíthetnél, ugyanilyen vagyok.
2016. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Az én környezetemben miért nincsenek ilyen empatikus hölgyek?
2016. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kapok leveleket, de kérlek nee!! mert, azért abszolút Teréz anya nem vagyok!!!!
2016. jún. 9. 16:06
 5/19 anonim ***** válasza:
Szívesen lennék a kollégád
2016. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Sokkal több ilyen nő kellene, mint a Kérdező is!! Le a kalappal, kedves Kérdező!!
2016. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Secret184 ***** válasza:

Szerintem is kedves dolog tőled, és rossz lány semmiképpen nem lennél tőle. Viszont tényleg vigyázz azzal, hogy nehogy hirtelen többet reméljen, mert akkor lehet többet árt neki a dolog mint használ. Szerintem szögezzed is le vele már előtte, hogy tényleg csak szex lesz, és nem rendszeres.

A levelekre pedig szerintem készülj, mert itt tuti írni fognak neked egy rahedlit.

2016. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7. Igen kapok leveleket, de nem tudom miért... Nem vagyok Prosti!!! Egyszerűen csak megsajnáltam a szimpatikus kollégámat, akivel 3 éve jól megvagyok.

Nem szexpartnert keresni jöttem ide, akkor minek jönnek a levelek????

2016. jún. 9. 16:20
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem rossz lány lennél, csak ultragáz.
2016. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%

"Nem rossz lány lennél, csak ultragáz."


Persze... Csak az alfahimek kaphassanak nőt, igaz? Az a te ideális világod...

2016. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!