Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz lány lennék, ha segítené...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz lány lennék, ha segítenék egy kollégámnak?

Figyelt kérdés

Nagyon kis empatikus, együtt érző típusú lány vagyok.

Van egy 33 éves kollégám, aki sajnos még szűz, mert nagyon félénk meg nem helyes, alacsony fiú. Tényleg egy lány sem akar vele együtt lenni. sokat beszélgetünk és sokszor panaszolja ezt nekem. Mondtam neki hogy úgy mint férfi nagyon nem jön be, de attól még egy éjszakára együtt lennék vele, mert nagyon megsajnáltam, hogy még nem volt nővel. Ő ennek nagyon örülne, mert szerinte nagyon jó alakom van és kis aranyos bájos arcom van ami neki nagyon tetszik. Ezzel rossz lány lennék, mert segítek neki


2016. jún. 9. 15:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, nem lennél rossz lány, de én ezt semmiképpen nem reklámoznám.


Meg nem hiszem el hogy nem tud találni egy lányt magának. Kimész az utcára és annyi ronda/idétlen pasinak van szép barátnője hogy az elképzelhetetlen.

Persze én sem vagyok jóképű, izmos, jó pasi, de azért nekem is voltak szép barátnőim és szerintem ez csak a férfi hozzáállásán múlik, hogy melyik lányt tudja meghódítani, kitartás kell hozzá és lehet hogy elutasítanak 100ból 70x de a maradék 30 még ott van, aki elfogad esetleg be is jössz neki... stb...


23/f

2016. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne.Utána azèrt fog nyafogni,hogy feküdj le vele többször.Meg eldicsekszik munkahelyen,az is kellemetlen lesz.
2016. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmire készülsz, akkor szerintem többet érzel a kollégád iránt sima barátságnál. Lehet, hogy benned sem tudatosult, de attól mg lehet így!


Az érzés nem azon múlik, hogy külsőre bejön-e, "mint férfi". Ha 3 éve jól megvagytok, jól kijöttök, simán lehet, hogy a személyisége megfogott, és vonzódsz hozzá, csak a barátság elfedi a valódi érzéseket.


Nem hiszem, hogy le akarnál feküdni valakivel, akit nem kívánsz. Ha kívánod, akkor van ott valami... Nézz magadba! :)


De akárhogy is, ha szívesen megtennéd, és nincs senki harmaik a képben, akkor ne gondolkozz, töltsd vele az éjszakát! És ne rágódj a következményeken, hiszen ez csak rajtatok múlik! És élvezd!

2016. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt esetleg meg szabad kérdezni, hogy hány éves vagy? :)
2016. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha te ezt akarod, akkor csináld, de ne azért mert azt mondják az itteni lúzerek (lsd.: 10. válaszoló).
2016. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát, sokra magad nem becsülheted, és elég olcsó lehetsz, már boccs a kemény szavakért. Elhiszem valakit sajnálsz, de sajnálatból odadobod a tested egy pasasnak.. Eléggé szánalmas. És az még inkább, hogy valaki 33 évesen képtelen volt még egy k**vát megfizetni legalább.
2016. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

soha nem szexelnék szánalomból...


nem lennél rossz lány, ki dönti el, az mi? ha te ettől jól érzed magad, csináld.

2016. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha egyedülálló vagy akkor semmi baj nincs ezzel.

De félő hogy nem fogod tudni levakarni a srácot.

2016. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#10

Az én ideális világomban már rég kihaltak a hozzád hasonló vesztesek. Nő mindenkinek jut, neked, nekem, a helyi macsónak, a programozó srácnak. Nincs alfa, béta, gamma, delta, kappa, omega csak olyan aki tesz valamit, hogy dugjon és van aki csak kifogásokat keres és az ilyen kamu kérdések kiírójára írogatnak.


Igen kamu mert egy nő sem fog ingyen, szívjóságból puncit osztogatni. Pláne nem kollégának mert akkor az életben nem mossák le magukról a qrva jelzőt.

2016. jún. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!