Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok milyen volt az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok milyen volt az elso szex? Fajt mikor atszakadt a szuzhartya? Es milyen volt mikor eloszor volt bennetek penisz?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 17:02
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
A szűzhártya normális esetben nem szakad át.
2016. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én nem élveztem, nekem nagyon fájt az első együttlét. Azt nem igazán éreztem hogy átszakadt, meg nem is véreztem, de az hogy valami nagy ismeretlen "dolog" került először belém... szóval nagyon fájt de lehet csak én voltam ennyire szűk. Másodszor síkosítóval próbálkoztunk és másik pózban, így már jobban ment.
2016. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt az első behatolás aannyira,hogy nem is folytattuk a párommal a dolgot ami lelkiismeret furdalást okozott nekem és következő este újra próbálkoztunk akkor is fájt a behatolás, de az már elviselhető volt és picit véreztem is ami azt jelezte, hogy elvesztettem a szüzességem. Még a következő pár alkalomkor is kellemetlen volt addig amíg nem volt rendesen bejáratva a hüvelyem
2016. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!