Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy amíg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amíg korábban deszka voltam, szinte egyáltalán nem vonzottam a férfiakat? Miután megcsináltatta a melleim, a vékony alkatomhoz képest aránytalanul nagyra, mindig van jelentkező.

Figyelt kérdés
Mindez nagyon jól esik, de tényleg ennyit nyomna a latba két tokélete cici?

2016. jún. 9. 19:15
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Itt a kép:



[link]



Én imádom őket,olyan nővé tett, aki nagyon sok figyelmet kap és ez fontos nekem.

2016. jún. 9. 19:55
 12/50 anonim ***** válasza:

Na basszus,ezt még jó hogy megnézik,hiszen nagyobb majdnem mint a fejed?

Az nem jutott eszedbe,hogy ezeket a "melleket" azért nézik meg mert ez természet ellenesen nagy?

2016. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Én nagyobbat szerettem volna, de abba már nem egyezett bele a sebész.


A melleimnek koszonhetően válogathatok a pasik terén. Bizonyos nők irigyek a melleimre, szóval végre boldog vagyok és teljes értékű nőnek érzem magam.

2016. jún. 9. 20:08
 14/50 anonim ***** válasza:

wow, tényleg nagyok.

Általában a természetes cicik tetszenek de valahogy most ez is.

Főleg szőke hajjal.

Attól nem félsz, hogy talán túl nagyok és kihívóak lettek?

Mármint ezt írtad: "Én imádom őket,olyan nővé tett, aki nagyon sok figyelmet kap és ez fontos nekem."

De valójában te kapod a figyelmet vagy csak a cicik?

2016. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Mivel a melleim ezért én kapom a figyelmet.


Nagyon jó érzés. Megnovelte az onbizalmam.

2016. jún. 9. 20:15
 16/50 anonim ***** válasza:

Na ez a lényeg hogy boldog vagy.

De szerintem azok a férfiak,akiket ezzel fogsz meg.

Azok szerintem csak azért esnek át rajtad,hogy elmondhassák hogy nekik már megvolt egy extra nagy.

De az nem tűnt fel eddig senkinek,hogy nem egyformák?:)

Rám úgy hatott a melleid látványa.Mint ha szét akarnának robbanni a következő pillanatban.

2016. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megnövelte, ha ez kellet ahhoz, hogy jól érezd magad akkor megérte, sztem.

"Mivel a melleim ezért én kapom a figyelmet. "

Csak arra gondoltam, hogy a cicijeid láttán talán sokaknak nem az lesz az első gondolata, hogy milyen csodás teremtés vagy hanem inkább az, hogy jaj de elkapnám azt a nagy mellű szőkét.

Nekem is eszembe jutott ez, bár ugye sokat nem láttam belőled.

2016. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
És ettől még szexibb, hogy bármikor szétrobbanhat.A férfiak szoktak nagyon hamar szétrobbanni kozottuk.
2016. jún. 9. 20:20
 19/50 anonim ***** válasza:

A régi melleidről nincs kép?

Mert ezek után nagyon kíváncsi lennék,hogy mekkorák voltak azok a "kicsik".

2016. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Már nincsenek. Letoroltem őket, nem akarom tobbé emlékezni sem rájuk. Utáltam őket, a mostaniakat pedig imádom.
2016. jún. 9. 20:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!